Naujienų srautas

Veidai2019.12.09 13:12

Druskininkuose amžinojo poilsio atgulė humoristas Vitalijus Cololo

atnaujinta 16.19
LRT.lt 2019.12.09 13:12

Artimieji ir bendražygiai pirmadienį ištarė paskutinį sudie gruodžio 2 d. netikėtai iškeliavusiam komikui Vitalijui Cololo. Urna su jo palaikais palaidota jo gimtųjų Druskininkų Ratnyčios kapinėse.

Atsisveikinti su V. Cololo bičiuliai ir bendražygiai rinkosi visą praėjusį savaitgalį. Laidojimo namai paskendo baltų gėlių jūroje. Pirmadienį urną iš laidojimų namų išnešė V. Cololo dukra Evita, greta žengė ir jos mama, V. Cololo žmona Inga. Ašarų nesulaikė ne tik artimiausi V. Cololo žmonės, bet ir jo gerbėjai.

45-erių humoristo gyvybė užgeso ligoninėje Ispanijoje, kur jis buvo išvykęs atostogauti.

V. Cololo gimė 1974 m. rugpjūčio 3 d. Druskininkuose.

Jis buvo renginių vedėjas, humoristas, aktorius, režisierius bei pedagogas. V. Cololo buvo puikiai žinomas TV3 ir LNK televizijų žiūrovams iš tokių laidų kaip „Tegyvuoja karalius!“, „Šeštadienio šou“, „Šapro šou“, „Kioskelis“, „Puikusis šou“, „Dzin“, humoro šou „Prajuokink mane“ ir „Juoko kovos“ komisijos narys, „Iššūkis žvaigždėms“, „Žvaigždžių duetai“, „2 barai“ ir begalėje kitų TV projektų, renginių.

Staigios V. Cololo netekties sukrėstas jo bendražygis televizijos laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas sunkiai rinko žodžius. „Vitalijų pažinojau darbe ir ne tik. Kol kas labai sunku suderinti vieną mintį su kita ir suvokti, kad Vitalijus mirė. Jis atrodo nesuderinamas su tokiu dalyku, – portalui LRT.lt sakė A. Valinskas. – Jis iš tiesų buvo toks žmogus, kaip šviesios atminties Vytautas Šerėnas.

Jie abu nebuvo baigę aktorinio meistriškumo, bet jie abu buvo aktoriai, jie buvo artistai nuo Dievo. Jie buvo kūrybininkai, kuriems buvo padovanota kažkas iš aukščiau ir jie kūrė kitų žmonių džiaugsmui. Kaip buvo sunku suprasti, kad nėra Vyto, taip dabar nelengva suvokti, kad nebėra Vitalijaus. Juolab kad 45-erių metų vyras dar šiek tiek per jaunas išeiti.“

„Jis buvo nuostabus bičiulis ir unikalus aktorius, nepakartojamas aktorius tiek dirbdamas su Šapru (Vytautu Šapranausku – aut. pastaba), tiek su manimi. Visa jo kūryba tai patvirtina“, – portalui LRT.lt sakė režisierius Emilis Vėlyvis.

E. Vėlyvis su V. Cololo artimai bičiuliavosi, todėl įvairių prisiminimų – daugybė. Paskutinį sykį draugai matėsi lemtingosios kelionės į Ispaniją išvakarėse. „Susitikome, labai linksmai pašnekėjome ir viskas. Palinkėjome vienas kitam sėkmės, jis išvažiavo atostogauti su šeima“, – prisiminimais dalijosi E. Vėlyvis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi