Veidai

2019.12.09 19:33

Dominykas Vaitiekūnas rekomenduoja knygą, įkvėpusią pamatyti Italiją, ir filmą, atspindintį jį patį

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.12.09 19:33

Ką paskaityti, pažiūrėti ar paklausyti dar šiais metais rekomenduoja aktorius ir atlikėjas Dominykas Vaitiekūnas? Filmo, knygos ir dainos rekomendacijomis jis pasidalijo su LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovais.

Knyga, kuri įkvėpė nuvykti į Italiją, filmas, kuris atspindi jo vidinę būseną ir atlikėjas, kurio karjera pačiam D. Vaitiekūnui yra savotiškas įkvėpimas. Taip šįkart savo rekomendacijas išdėliojo aktorius.

Axelis Munthe „Knyga apie San Mikelę“

Šią knygą pats aktorius skaitė net du kartus.

„Žmogiškumo, orumo ir žmogaus laisvės temos aprašytos labai žmogiškais ir gyvenimiškų situacijų pavidalais. Kai ją skaičiau būdamas dvidešimties, svarbūs man atrodė vieni dalykai, man buvo graži ta idilė, architektūros inkrustavimas, tas Italijos dvelksmas... Kai knygą skaičiau būdamas trisdešimties, šią knygą pamačiau visai kitokią. Matyt, geros literatūros esmė ir yra ta, kad ją skaitydamas kitą kartą randi vis naujų sluoksnių“, – sako D. Vaitiekūnas.

Jis sako, kad knyga paliko tokį didelį įspūdį, kad pirmajai savo kelionei į užsienį pasirinkau būtent Italiją.

„Pasiklydę vertime“, rež. S. Coppola

Japonija – šalis, kurią Dominykas svajoja aplankyti, tad ir jo rekomenduojamo filmo veiksmas vyksta Tokijuje. „Jis kažkiek atspindi mane – dideli miestai ir melancholija – pakankamai didelė mano dalis“, – priduria Dominykas.

Benas Plattas „Honest Man“

„Šiais metais tai – viena iš daugiausiai mano klausytų dainų. B. Plattą labai mėgstu ir seku jo karjerą, norėčiau, kad ir mano karjera taip klostytųsi“, – apie aktoriaus ir dainininko kūrinį kalba D. Vaitiekūnas.

Išsamiau – vaizdo įraše.

Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Sėkmę muzikiniame projekte prisiminusi Monika Pundziūtė pergalę sau išpranašavo dar trylikos
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.