Naujienų srautas

Veidai2019.12.07 20:16

Favoritais laikyti Austėja ir Edvinas paliko „Šok su žvaigžde“ – paskutinis šokis buvo pranašingas

Atnaujinta 22:55
LRT.lt 2019.12.07 20:16

Dešimtojoje LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ netrūko ir komisijos dešimtukų – Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj už Vienos valsą gavo net tris ir surinko 30 balų. Tai padėjo jiems kartu su Austėja Lukaite ir Edvinu Belousovu įsitaisyti komisijos balų lentelės viršuje. Tačiau pastarajai porai nepakako žiūrovų palaikymo ir jie turėjo palikti projektą.

Nuo pirmosios projekto laidos Edvinas ir Austėja kuria nedidelius spektaklius, o jų pasirodymai juokais praminti savotišku serialu, kupinu meilės dramų, sužadėtuvių ir išsiskyrimų.

Simboliška – šiam vakarui įsijautę į senolius, dalyviai pademonstravo paskutinę savo serialo projekte dalį. Nors surinkę 55 komisijos balus jie buvo vieni iš šio vakaro lyderių, šį vakarą pritrūko žiūrovų palaikymo ir porai teko atsisveikinti su projektu.

Šį vakarą ant „Šok su žvaigžde“ parketo pasirodė penkios poros, kiekviena jų atliko po du šokius – vieną jau žiūrovams matytą ankstesnėse laidose ir vieną visiškai naują pasirodymą.

Iš viso žiūrovų šį vakarą laukė dešimt nuostabių dalyvių pasirodymų, kuriuos vertino projekto teisėjai: daugkartinė Lietuvos čempionė bei tarptautinių varžybų prizininkė ir nugalėtoja Eglė Visockaitė, Pasaulio ir Europos pirmenybių daugkartinė medalininkė Lina Chatkevičiūtė, Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas.

Teisėjų balai lemė pusę galutinio poros vertinimo, kitą pusę – žiūrovų balsai. Tiesa, žiūrovų balsai kol kas neskelbiami – ši informacija bus paviešinta portale LRT.lt po projekto finalo. Kiekvienos laidos metu žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

Pirmieji ant parketo pasirodė televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė ir Lukas Petkevičius. Šįkart jie šoko kvikstepą, kurį žiūrovai jau matė trečiojoje laidoje. Tiesa, aną sykį pora buvo pasipuošusi odinėmis kelnėmis ir striukėmis, šįvakar pora įvaizdį pakeitė.

Beje, teisėjai džiaugėsi, kad ant parketo sugrįžo ne tik šis šokis, bet ir Ugnės energija ir laisvumas. „Tai buvo geriau už tą kvikstepą, kurį parodėte prieš daugybę laidų“, – sakė J. Kučinskas. Praėjusį kartą poros šokis surinko 20 balų, šį vakarą – 27.

Kvikstepą keitė lėtas valsas – ant parketo pasirodė praėjusias dvi savaites lyderių pozicijų neužleidžiantys atlikėja Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas. Trečiojoje laidoje atlikę lėtą valsą jie savo šokį vadino Romeo ir Džuljetos šokiu, kurį komisija įvertino 21 balu. Šį vakarą šokis įvertintas 25 balais.

Choreografas Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj ant parketo sugrąžino patį pirmąjį savo šokį – ča ča ča. Kaip ir pirmąjį kartą, poros pasirodymas sulaukė audringų publikos ovacijų ir šūksnių. Tada komisija Pauliui ir Katerinai skyrė 23 balus, tai jiems padėjo tapti vienais iš pirmojo vakaro lyderių.

„Man šis šokis iš šįkart labai patiko“, – sakė J. Kučinskas. Tačiau komisijos damos svarstė, ar Paulių reikėtų nubausti už pastebėtas klaidas. Pajuokavusi, kad porai rašo dvejetą, E. Visockaitė vis dėlto porai skyrė 8, o iš viso pora surinko 25 balus.

Tikriausiai daugeliui įsiminė aktorės ir atlikėjos Austėjos Lukaitės bei Edvino Belousovo septintojoje laidoje šoktas Vienos valsas, kurį pora atliko net ir ant stalo. Aną sykį pademonstravę dar nematytą savo pusę, Austėja ir Edvinas gavo 28 balus, o L. Chatkevičiūtė už jį porai skyrė aukščiausią įvertinimą – 10.

„Džiaugiuosi, kad net ir kartodami šokį išliekate įdomūs. Šis šokis tikrai nebuvo nusidėvėjęs anas, kaip kažkada yra sakęs Justas“, – svarstė E. Visockaitė. Jai antrino ir L. Chatkevičiūtė, kuri vadino šokį poros klasika, o J. Kučinskas – hitu, nors jis turėjo abejonių, ar tikrai nori pamatyti šį šokį dar karą. Šio vakaro pasirodymą teisėjai įvertino 27 balais.

Drabužių prekės ženklo įkūrėja ir „influencerė“ Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius šį vakarą šoko tango. Tiesa, šokis atrodė kiek neatpažįstamas – pirmą kartą jie šoko Helovinui skirtoje laidoje ir buvo įsikūniję į vaiduokliškus jaunavedžius. Šmėkliškieji jaunavedžiai surinko 24 balus, antrąjį kartą kiek atsinaujinęs šokis gavo 22 balus.

„Man pasadoblis asocijuojasi su vienu – kova. Galbūt šį vakarą išvysite gėrio ir blogio kovą“, – prieš šokį rodytame reportaže apie antrąjį šio vakaro savo šokį kalbėjo U. Siparė.

„Pirmą kartą gyvenime matau pasadoblį, atliekamą su balta suknele. Manau, kad tai geras pasirinkimas. Kadangi sakiau, kad Ugnė nemoka pykti, kovoje tarp gėrio ir blogio, Ugnė akivaizdžiai atstovavo gėrį. Pasirinkimas tikrai geras“, – kalbėjo L. Chatkevičiūtė. Ugnės ir Luko šokis įvertintas 25 balais.

Prieš tai šokę lėtą valsą, ant parketo Paula ir Gedvinas sugrįžo su energinguoju džaivu.

„Man patinka, kad jūs eksperimentuojate ir rizikuojate. Kai kurių elementų, žiūrovai, nebandykite pakartoti namuose. Beje, manau, kad iš visų likusių dalyvių jūs, Paula, veikiausiai padarėte didžiausią asmeninę pažangą. Tai dar vienas įrodymas, kad išmokti šokti gali visi“, – kalbėjo J. Kučinskas. Už energiją ir artistiškumą pora gavo 27 balus.

„Mane sujaudino jūsų šokis. Nežinau, kodėl, tačiau kažkas šiame vaidmenyje suskambėjo. Šis šokis buvo visai kitoks, nei prieš tai matyti jūsų pasirodymai. Šokis jums pasitarnavo kaip duona uogienei. Tai rodo, kad esate labai talentingi ir galite šokti skirtingus žanrus“, – kalbėjo J. Kučinskas apie Pauliaus ir Katerinos atliktą Vienos valsą.

Anot E. Visockaitės, jos širdis šoko kartu su pora, o L. Chatkevičiūtė stebėjosi, kiek daug galima papasakoti vos per kelias minutes. Už padovanotas emocijas teisėjai porai skyrė tris dešimtukus.

Du senoliai žiūrėjo per televizorių „Šok su žvaigžde“ ir nė patys nepajuto, kaip lazdelę ir virbalus metė į šalį bei patys pradėjo šokti sambos ritmu. Tokią istoriją apie nesenstančias širdis pasakojo Austėja ir Edvinas.

„Buvo labai miela ir mane pralinksminote kaip reikiant. Norėčiau pasakyti, kad daugiau vaidinote nei šokote, tačiau negaliu – tokios sambos galėtų pavydėti kiekvienas jaunuolis“, – sakė E. Visockaitė, o L. Chatkevičiūtė pastebėjo, kad ir senatvė jiems tinka.

„Pati idėja tarsi ir banali, daug kartų naudota, tačiau jūs tą banalią idėją puikiai išpildėte ir tai daug ką keičia – man patiko, kad visame šokyje buvo naudojama šokyje, o tai – naujas sprendimas“, – gyrė J. Kučinskas. Už tokią idėjos interpretaciją ir naujus sprendimus poros samba gavo 28 balus.

Džaivo žingsniu ant parketo žengė Simona ir Ligitas. Tiesa, Ligitas pirmiausia buvo įsitaisęs prie teisėjų staliuko, tačiau vėliau nuskubėjo pas partnerę energingam pasirodymui. Galbūt pats Ligitas sau būtų skyręs patį aukščiausią balą, tačiau komisija įvertino kiek kukliau – poros džaivas buvo įvertintas 24 balais.

„Šok su žvaigžde“ užkulisiuose – porų patikrinimas: ar Paula dažnai nešioja skirtingas kojines, o Simona keliaudama yra ragavusi žiogų?
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą