Veidai

2019.12.06 17:04

Dėl projekto „Šok su žvaigžde“ Ugnė Siparė atsilieka nuo sau įprasto švenčių tvarkaraščio

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT.lt 2019.12.06 17:04

„Paprastai kalėdinė eglė mano namuose įžiebiama lapkričio pabaigoje ar gruodžio pradžioje, taigi šiemet atsilieku nuo grafiko“, – juokiasi LRT TELEVIZIJOS laidų vedėja Ugnė Siparė. Eglučių puošimą ir dovanų paieškas kol kas keičia repeticijos šokių projektui, juolab kad dabar poros turi paruošti po du šokius.

„Rytoj – dešimtoji projekto „Šok su žvaigžde“ laida, o tai reiškia, kad geriau ar blogiau išmokau visus 10 šokių – manau, kad tai jau yra didelis pasiekimas“, – šypsosi Ugnė. Ir nors Lukas sako, kad kartais pasiveja nuovargis, projektas iki šiol kelia geras emocijas.

Šio šeštadienio laidoje jiedu atliks net du šokius – pasadoblį, kurį publikai pristatys pirmąjį kartą ir kvikstepą, kurį žiūrovai matė trečiojoje laidoje. Tąkart pora pasirinko standartiniam šokiui ne visai būdingą įvaizdį – pasirodė su odinėmis kelnėmis ir striukėmis, o šokiui parinkta muzika priminė pirmąjį „Purvini šokiai“ filmą.

„Tiesa, šįkart įvaizdis bus kitoks. Atsižvelgėme į komisijos pastabas, kad sijonas paslėptų kai kuriuos netikslumus. Nesakau, kad netikslumų bus, tačiau jei netyčia koks nors vienas pasitaikytų, jūs jo nepamatysite“, – geros nuotaikos nestokoja U. Siparė.

Beje, ji pasakoja, kad dėl šokių projekto ir Kalėdinė nuotaika į jos namus šiek tiek vėluoja. „Paprastai kalėdinė eglė mano namuose įsižiebia lapkričio pabaigoje ar gruodžio pradžioje, taigi šiemet kiek atsilieku nuo grafiko. Tačiau mano vyras Marius jau kepė Beatos Nicholson įkvėptą kalėdinę vištą“, – juokiasi Ugnė.

Gruodis jai – ganėtinai įtemptas mėnuo – tenka ruoštis šokių projektui, iš anksto pasiruošti šventinėms laidoms, o dar ir dovanas artimiesiems reikia surasti.

„Kalėdos ir Naujieji į televiziją ateina anksčiau, tad kai kurioms laidoms reikia pasiruošti iš anksto. O kalbant apie dovanas – svarbiausia turėti gerą idėją, o aš jau apgalvojau kam ką dovanosiu“, – džiaugiasi ji. Lukas taip pat turi veiklos – jis su savo mokiniais kaip tik ruošiasi šventiniams pasirodymams – juk tėveliai nori pamatyti, ko šiemet išmoko jų vaikai.

Visas pokalbis su Ugne ir Luku – vaizdo įraše.