Veidai

2019.12.07 15:33

Atsisveikinti su Vitalijumi Cololo renkasi jo artimieji ir bendražygiai

LRT.lt2019.12.07 15:33

Prasidėjo atsisveikinimas su gruodžio 2 d. Ispanijoje mirusiu televizijos laidų vedėju, humoristu Vitalijumi Cololo. Į humoristo gimtuosiuose Druskininkuose esančius laidojimo namus atsisveikinti su velioniu renkasi jo artimieji ir bendražygiai.

Gruodžio 2 d. miręs V. Cololo bus laidojamas gruodžio 9 d. 13 val. Druskininkų „Ratnyčios“ kapinėse. Norintys atsisveikinti su humoristu laukiami šeštadienį 15–21 val. ir sekmadienį 10–21 val. Jo urna su pelenais stovi Druskininkų laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“ (Veisiejų g. 36).

Anot delfi.lt, vos 45-erių humoristas mirė ligoninėje atostogų Ispanijoje metu po komplikacijomis pasibaigusio uždegimo.

V. Cololo gimė 1974 m. rugpjūčio 3 d. Druskininkuose.

Jis buvo renginių vedėjas, humoristas, aktorius, režisierius bei pedagogas. V. Cololo buvo puikiai žinomas TV3 ir LNK televizijų žiūrovams iš tokių laidų kaip „Tegyvuoja karalius!“, „Šeštadienio šou“, „Šapro šou“, „Kioskelis“, „Puikusis šou“, „Dzin“, humoro šou „Prajuokink mane“ ir „Juoko kovos“ komisijos narys, „Iššūkis žvaigždėms“, „Žvaigždžių duetai“, „2 barai“ ir begalėje kitų TV projektų, renginių.

Staigios V. Cololo netekties sukrėstas jo bendražygis televizijos laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas sunkiai rinko žodžius. „Vitalijų pažinojau darbe ir ne tik. Kol kas labai sunku suderinti vieną mintį su kita ir suvokti, kad Vitalijus mirė. Jis atrodo nesuderinamas su tokiu dalyku, – portalui LRT.lt sakė A. Valinskas. – Jis iš tiesų buvo toks žmogus, kaip šviesios atminties Vytautas Šerėnas.

Jie abu nebuvo baigę aktorinio meistriškumo, bet jie abu buvo aktoriai, jie buvo artistai nuo Dievo. Jie buvo kūrybininkai, kuriems buvo padovanota kažkas iš aukščiau ir jie kūrė kitų žmonių džiaugsmui. Kaip buvo sunku suprasti, kad nėra Vyto, taip dabar nelengva suvokti, kad nebėra Vitalijaus. Juolab kad 45-erių metų vyras dar šiek tiek per jaunas išeiti.“

„Jis buvo nuostabus bičiulis ir unikalus aktorius, nepakartojamas aktorius tiek dirbdamas su Šapru (Vytautu Šapranausku – aut. pastaba), tiek su manimi. Visa jo kūryba tai patvirtina“, – portalui LRT.lt sakė režisierius Emilis Vėlyvis.

E. Vėlyvis su V. Cololo artimai bičiuliavosi, todėl įvairių prisiminimų – daugybė. Paskutinį sykį draugai matėsi lemtingosios kelionės į Ispaniją išvakarėse. „Susitikome, labai linksmai pašnekėjome ir viskas. Palinkėjome vienas kitam sėkmės, jis išvažiavo atostogauti su šeima“, – prisiminimais dalijosi E. Vėlyvis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt