Naujienų srautas

Veidai2019.12.07 14:19

Į „Šok su žvaigžde“ žiūrovų klausimus atsakė Paula, papasakojo apie geriausią projekto dovaną

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT.lt 2019.12.07 14:19

„Net nemaniau, kad šokti man taip patiks! Jau dairausi šokių būrelio, galbūt netgi mano partneris Gedvinas eis drauge – mes abu norime išmokti modernaus šokio“, – pasakoja atlikėja ir serialo „Bloga mergaitė“ pagrindinio vaidmens aktorė Paula Valentaitė. Tiesa, „Šok su žvaigžde“ žiūrovai domėjosi ne tik projektu, bet norėjo daugiau sužinoti ir apie pačią Paulą.

Atlikėja pripažįsta, kad prieš projektą net nesitikėjo, kad šokiai jai taip patiks. „Su kiekviena laida pradedu jaustis vis laisviau ir vis labiau atsipalaidavusi. Man patinka šokti ant scenos“, – sako ji.

Paklausk žvaigždės. Paula Valentaitė: negalėčiau išsirinkti, kur smagiau – „Šok su žvaigžde“ ar „Eurovizijoje“

Be to, Paula džiaugiasi, kad projektas jai padovanojo gerą draugą: „Su Gedvinu esame geri bičiuliai, tikiu, kad ir po projekto bendrausime. Vis tiek, pastaruoju metu repetuodami praleidžiame labai daug laiko, vienas kitą gerai pažinome ir vienas apie kitą daug sužinojome. Šią draugystę labai vertinu.“

Žiūrovams buvo įdomu ne tik tai, kas dedasi projekto užkulisiuose, bet ir tai, kaip Paula tapo atlikėja ar aktore. Mergina pasakoja, kad dainininke ji svajojo būti nuo šešerių, kai žiūrėdama filmuką apie undinėlę išgirdo vieną dainelę.

„Šok su žvaigžde“ užkulisiuose – porų patikrinimas: ar Paula dažnai nešioja skirtingas kojines, o Simona keliaudama yra ragavusi žiogų?

„Net nesuprasdama dainos žodžių juos išsirašiau ir pradėjau dainuoti tėvams. Tada su šeima gyvenome Anglijoje. Kai grįžome į Lietuvą ėmiau mokytis dainavimo, o nuo 13-14 m. ir pati pradėjau kurti dainas. Be muzikos jau savęs nebeįsivaizdavau“, – pasakoja ji.

Paula – ir daugelio pamėgto LRT TELEVIZIJOS serialo „Bloga mergaitė“ pagrindinio vaidmens atlikėja. Prieš tai ji nesitikėjo, kad ir vaidyba jai taip patiks, o be to, leis įsijausti į personažą, kuris visiškai neprimena jos paauglystėje. „Pavyzdžiui, seriale turėjau šaukti ant žmonių, o man tai visai nebūdinga. Esu kur kas ramesnė ir mažiau emocionali“, – patikina P. Valentaitė.

Daugelis klausė, kaip mergina save motyvuoja, juolab dabar, kai reikia suderinti daugybę veiklos. „Man labai patinka dirbti ir nuolat kažką veikti – tiesiog sėdėti namuose man liūdna ir nuobodu. Labai myliu gyvenimą ir noriu nuveikti bei išnaudoti kuo daugiau įvairių dalykų.

Kad ir kaip filosofiškai tai skamba, bet laiko turime ne tiek ir daug, tad noriu kuo daugiau išbandyti – kiekviena nauja patirtis yra didžiulis nuotykis. Norisi negaišti laiko ir norisi jį išnaudoti tinkamai“, – kalbėjo ji.

Visas pokalbis – vaizdo įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi