Naujienų srautas

Veidai2019.12.05 20:05

Labiausiai praėjusį šeštadienį komisiją sužavėjo šios poros, o viena vos nepakartojo projekto rekordo

LRT.lt 2019.12.05 20:05

It tiesiai iš filmo „Didysis Getsbis“ vakarėlio atvykusios poros ar jautri istorija papasakota senovinėje pilyje – skirtingomis istorijomis praėjusį šeštadienį LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ poros stengėsi sužavėti žiūrovus ir teisėjus. Pastarieji daugiausiai savo simpatijų atidavė trims poroms.

Vienas labiausiai komisiją praėjusį šeštadienį sužavėjusių šokių – į senovės laikus ir paslaptingą pilį nukeliantis „influencerės“ ir mados prekės ženklos įkūrėjos Simonos Nainės ir Ligito Bernatavičiaus Vienos valsas. Poros įvaizdis, žvakių šviesa, nostalgiška atmosfera, papasakota istorija ir puikiai atlikta choreografija sužavėjo ir teisėjus.

„Mane šis šokis užbūrė ir aš mėgavausi jūsų pasakojimu“, – sakė projekto teisėja Eglė Visockaitė. Ir sušildęs, ir sugraudinęs šokis gavo 27 balus.

Net 28 komisijos balus choreografo Pauliaus Šinkūno ir Katerinos Voropaj fokstrotas. Šį šokį jiedu jau atliko šeštojoje projekto laidoje ir tąkart šokis surinko tiek pat komisijos balų.

Daugiausiai praėjusį šeštadienį, net 29 balus, surinko naujasis atlikėjos Paulos Valentaitės ir Gedvino Meškausko pasirodymas. Visi, kas matė filmą „Didysis Getsbis“, tiesiog negalėjo nesižavėti poros kvikstepu. „Gedvinai, tu šįvakar tikrai šokai su žvaigžde“, – trumpai kalbėjo komisijos narys Justas Kučinskas.

Jam antrino ir E. Visockaitė, pagyrusi porą už akivaizdų progresą, o L. Chatkevičiūtė pasidžiaugė, kad praėjusios savaitės lyderiai pademonstravo dar vieną puikų pasirodymą.

Po dviejų šokių būtent šios trys poros įsitvirtinos bendros komisijos balų lentelės viršuje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi