Naujienų srautas

Veidai2019.12.05 10:47

Į ekranus sugrįžta Džeimsas Bondas – pasirodė intriguojantis filmo „Nėra laiko mirti“ anonsas

LRT.lt 2019.12.05 10:47

2020 m. balandį į kino ekranus sugrįžta Agentas 007. Iš pasirodžiusio 25-ojo Džeimso Bondo filmo „Nėra laiko mirti“ anonso aišku – jame netrūks nei merginų, nei ginklų, nei sprogimų.

Kino juosta „Nėra laiko mirti“ (angl. No Time to Die) buvo filmuojama Londone, Jamaikoje, Norvegijoje ir Italijoje. 2020 m. pasirodysiančiame filme vaidins Ralphas Fiennesas, Rory`s Kinnearas, Benas Whishawas, Naomie Harris, Lea Seydoux ir Jeffrey Wrightas.

Nenugalimo Agento 007 vaidmuo šįkart ir vėl atiteko D. Craigui. Beje, filme „blogiuką“ vaidins ir didelio pripažinimo sulaukusios kino juostos „Bohemijos Rapsodija“ pagrindinis aktorius Rami Malekas.

Po Bondo agente 007 pirmą kartą Bondo filmų istorijoje taps moteris – aktorė Lashana Lynch. Iš Londono kilusi aktorė didžiuosiuose ekranuose debiutavo 2011 m., nusifilmavusi juostoje „Fast Girls“, tačiau išgarsėjo suvaidinusi filme „Kapitonė Marvel“, rašo „The Guardian“.

Anksčiau filmo prodiuserė Barbara Broccoli „The Guardian“ sakė, jog agento vaidmuo niekada neatiteks moteriai, tačiau filmo kūrėjų planai ne kartą keitėsi, o filmo kūrėjų komandą lydėjo iššūkiai.

Filmo kūrimo darbai kuriam laikui stojo Bondą įkūnijančiam D. Craigui filmavimo metu susižeidus kulkšnį, o filmo kūrimo eigoje buvo nuspręsta keisti režisierių – juo vietoje Danny Boyle tapo JAV režisierius Cary Joji Fukunaga.

„Tai buvo didžiulė garbė, bet buvo ir labai sunku“, – apie filmo kūrimą BBC sakė režisierius, pridūręs, kad buvo nelengva suspėti paruošti filmą iki numatytos jo pasirodymo datos.

Iš visų aktorių, didžiajame ekrane įkūnijusių Bondą, D. Craigas pirmasis pats atlieka daugelį triukų ir jau patyrė kelis sužeidimus.

Filmuodamasis savo debiutinėje „bondiados“ juostoje „Kazino „Royale“ jis neteko dviejų dantų, o „Paguodos kvanto“ filmavimo aikštelėje jam plyšo peties raumuo. Praėjusiame filme apie Bondą „Spektras“ D. Craigas susižeidė kelį.

Anot BBC, 25-oji Bondo juosta 2020 m. balandžio 3 d. pasirodys Jungtinėje Karalystėje, o po penkių dienų – JAV ir Australijoje.

Galimybę išvysti „bondiados“ filmų seriją turėjo ir LRT TELEVIZIJOS žiūrovai.

LRT.lt primena, jog anglų rašytojo Iano Lankasterio Flemingo sukurtas slaptasis agentas Bondas knygose, serialuose, filmuose, komiksuose, žaidimuose ir kitur gyvuoja jau daugiau nei 60 metų. Beje, apie jį sukurti filmai yra ilgiausiai – nuo 1962 m. iki šiol – kuriamų kino juostų serija pasaulyje ir trečia pagal uždirbamus pinigus.

„Bondas nėra nei supermenas, nei koks kitas superherojus. Netikėčiausiose situacijose jis laimi būtent dėl to, kad yra tik paprastas žmogus. I. L. Flemingui pavyko labai sėkmingai pavaizduoti, kiek daug reiškia žmogaus valia išgyventi ir proto išradingumas, kuris gali išgelbėti keisčiausiose situacijose. Taigi tie dalykai, kurių reikia slaptajam agentui, mano supratimu, pavaizduoti labai tikroviškai“, – LRT RADIJUI yra sakęs istorikas Bernardas Gailius.


LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi