Naujienų srautas

Veidai2019.12.04 20:23

Agnės Jagelavičiūtės stiliaus šou viešnios spintos galvosūkių neišvengia, tačiau žino, kaip juos spręsti

Nors į Agnės Jagelavičiūtės surengtą stiliaus šou „Lažinamės, tu turi kuo apsirengti“ viešnios atvyko pasitempusios ir pasipuošusios, kai kurios pasakoja, kad ir joms nesvetimi spintos galvosūkiai ir mintys apie tai, kad nėra kuo apsirengti.

„Lažinamės, tu turi ką apsirengti“, – sako A. Jagelavičiūtė, pasiryžusi moterų armijai įrodyti, kad daugeliui įgrisusi frazė tėra tik nuvalkiotas įsitikinimas. Sostinės „Siemens“ arenoje ji pristatė naujausią savo knygą „Tu turi ką apsirengti“ ir ta proga surengė naujo formato stiliaus šou, kuriame pristatė svarbiausius stiliaus principus.

Stilingos ir pasipuošusios renginio viešnios nepriminė moterų, kurias kankintų įvairūs spintos rebusai, o kai kurios jų netgi papasakojo, kaip juos sprendžia.

Drabužių dizainerė Diana Vapsvė, sako, kad ir ji, kaip daugelis moterų susiduria su problema – nėra kuo apsirengti.

„Dar ir šiandien su kolege pasijuokėme, kad kaip batsiuviai būna be batų, taip ir aš esu klasikinis atvejis – apie savo įvaizdį dažnai pagalvoju paskutinę minutę, todėl dažnai tenka vilkėti netgi ne savo kūrybos drabužį. Vis dėlto norėdama renginyje pasirodyti savo sukurtu drabužiu, turėčiau apie tai pagalvoti gerokai iš anksto, kad spėčiau jį dar ir pasisiūti. Taigi tuos spintos rebusus sprendžiu kaip ir kiekviena“, – portalui LRT.lt pasakoja ji.

Vis dėlto, kasdienybėje rūpesčių mažiau – paprastoms dienomis ji mažiau galvoja apie tai, kaip atrodo ir renkasi savo mėgstamus džinsus ar trikotažinius laisvalaikio kostiumėlius. „Esu pati sau šeimininkė, dažnai neturiu laikytis griežto aprangos kodo, todėl į darbą galėčiau ateiti ir vilkėdama pižamines kelnes – tikrai dėl to nesijausčiau blogai ir niekas manęs dėl to nebartų“, – šypsosi dizainerė.

Neretai išskirtinius stiliaus derinius besirenkanti atlikėja Monika Liu sako, kad ir ji ne išimtis – ji kasdien pagalvoja, kad nėra, kuo apsirengti, nors spintoje drabužių netrūksta. Tiesa, pati Monika svarsto, kad nors ir mėgsta eksperimentuoti, savo stiliaus ji nelaiko išskirtiniu ir patikina, kad renkasi tai, kas jai yra patogu.

„Drabužis man yra svarbus, jis man daro įtaką ir mano apranga dažnai sąveikauja su mano vidumi, savijauta – visa tai yra visuma“, – sako atlikėja.

Ji pasakoja, kad pastaruoju metu besiruošdama renginiui turi mažiau galvos skausmo ir sugaišta trumpiau – pasiruošti svarbioms progoms, renginiams jai padeda stilistai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi