Veidai

2019.12.02 18:43

Ispanijoje mirė 45-erių Vitalijus Cololo

užuojautą pareiškė premjeras; atnaujinta 20.25
LRT.lt2019.12.02 18:43

Pirmadienį delfi.lt pranešė, kad mirė humoristas, TV laidų vedėjas Vitalijus Cololo.

Anot delfi.lt, V. Cololo mirė ligoninėje po komplikacijomis pasibaigusio uždegimo.

Humoristas gimė 1974 m. rugpjūčio 3 d. Druskininkuose. Laidų vedėjui tebuvo 45-eri.

V. Cololo buvo renginių vedėjas, humoristas, aktorius, režisierius bei pedagogas. Jis buvo puikiai žinomas TV3 ir LNK televizijų žiūrovams iš tokių laidų kaip „Tegyvuoja karalius!“, „Šeštadienio šou“, „Šapro šou“, „Kioskelis“, „Puikusis šou“, „Dzin“, humoro šou „Prajuokink mane“ ir „Juoko kovos“ komisijos narys, „Iššūkis žvaigždėms“, „Žvaigždžių duetai“, „2 barai“ ir begalėje kitų TV projektų, renginių.

Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas. Vitalijus Cololo ir Rasa Kaušiūtė – „Jeigu negali suteikti man meilės“

Pastaraisiais metais V. Cololo buvo įtrauktas į „Zero live show“ skandalingą istoriją. Keli aktoriai, tarp jų – ir V. Cololo bei režisierius Emilis Vėlyvis buvo kaltinami sąmoningu apeigų bažnyčioje sutrikdymu per praėjusių metų rugpjūtį vykusią Žolinės šventę. Šie maldos namai yra gausiai lankomi lenkų tautybės tikinčiųjų.

Aktoriams V. Cololo, Mindaugui Papinigiui ir Ainiui Storpirščiui buvo skirtos 1 tūkst. eurų baudos, o režisieriui E. Vėlyviui – 2 tūkst. eurų bauda.

Vitalijus Cololo ir Sigutė Trimakaitė. Daina „Viltis“

Premjeras: liks atmintyje kaip vienas gabiausių pramogų pasaulio atstovų

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pareiškė užuojautą dėl humoristo, laidų vedėjo ir aktoriaus Vitalijaus Cololo mirties.

„V. Cololo sukūrė ir įkūnijo daug įsimintinų personažų ir liks atmintyje kaip vienas gabiausių pramogų pasaulio atstovų, teikusių savo gerbėjams pačias geriausias emocijas. Nuoširdžiai užjaučiu šeimos narius, artimuosius ir draugus dėl šios talentingos asmenybės netekties“, – sakoma premjero S. Skvernelio užuojautoje.

Dosjė – Vitalijus Cololo ir duetas su Rasa Kaušiūte – „Mama Marija“
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt