Naujienų srautas

Veidai2019.11.30 21:00

Projektas „Šok su žvaigžde“ baigėsi dar vienai porai – atsisveikino Paulius ir Ainė

Atnaujinta 23:03, papildyta P. Stravinsko komentaru
LRT.lt 2019.11.30 21:00

Devintojoje LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ laidoje poros pademonstravo net po du šokius. Teisėjus labiausiai sužavėjo Paula ir Gedvinas bei Paulius ir Katerina, o Fortūna šįkart nusisuko nuo Pauliaus Stravinsko ir Ainės Juzėnaitės, kuriems pritrūko žiūrovų palaikymo.

Šį vakarą ant parketo pasirodė šešios poros, šokusios po du šokius. Juos vertino projekto teisėjai: daugkartinė Lietuvos čempionė bei tarptautinių varžybų prizininkė ir nugalėtoja Eglė Visockaitė, Pasaulio ir Europos pirmenybių daugkartinė medalininkė Lina Chatkevičiūtė, Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas.

Teisėjų balsai lemė pusę galutinio poros vertinimo, kitą pusę – žiūrovų balsai. Tiesa, žiūrovų balsai kol kas neskelbiami – ši informacija bus paviešinta portale LRT.lt po projekto finalo. Kiekvienos laidos metu žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

„Kol kas daug visokiausių minčių sukasi galvoje, bet žinau viena – tikrai norėsiu pamiegoti ir išsimiegoti. Valandas, kurias anksčiau praleisdavau repeticijų salėje, dabar skirsiu poilsiui, kad atsistatytų kūnas“, – iškart po transliacijos portalui LRT.lt sakė su projektu atsisveikinęs komunikacijos specialistas, improvizacijų teatro aktorius, Lietuvos šunų kinkinių sporto federacijos prezidentas, LRT orų pranešėjas Paulius Stravinskas.

Su partnere Aine Juzėnaite jie nuėjo ilgą kelią ir žiūrovams padovanojo net devynis puikius šokius.

„Kalbant apie projektą, pirmiausia į galvą šauna žodis „kantrybė“. Teko išmokti susiimti ir save paraginti, net ir tais kartais, kai jau atrodydavo, kad nebegali. Taigi išmokau šokti ir būti kantresnis. Dabar projektą žiūrėsiu namuose, o galbūt pavyks atvykti į studiją. Tikiuosi, kad bent jau per finalą poras galėsiu palaikyti gyvai“, – kalbėjo P. Stravinskas.

Prieš pirmąjį vakaro šokį Paulius prisipažino, kad treniruotėse ištirpo 4-5 kg. Taigi gerokai palengvėjęs jis su partnere ant parketo atliko tango

„Mane pribloškė šios poros elgeancija. Tas ugningumas ir ramybė tikrai dera tarpusavyje. Vis dėlto šiame šokyje Ainė šiek tiek nustelbė Paulių“, – sakė L. Chatkevičiūtė. Praėjusį kartą šis šokis buvo surinkęs 24 komisijos balus, šįvakar – 26.

Pirmojoje vakaro dalyje sušokę tango, antrojoje P. Stravinskas ir A. Juzėnaitė parengė nemažiau emocingą pasadoblį. Prieš šokį rodytame siužete Paulius pademonstravo, kad pasidomėjo šio šokio istorija, žino, kur ir kada jis atsirado. Panašu, kad tai padėjo įsijausti ir į šokio charakterį.

„Iš pradžių abejojau, kad pasadoblis – tikrai Pauliaus šokis. Tačiau tai buvo labai stiprus pasirodymas, Paulius dominavo ant parketo, puikiai atsiskleidė. Pasadoblis buvo savotiškas tango pratęsimas“, – kalbėjo L. Chatkevičiūtė. Šokį gyrė ir J. Kučinskas, o E. Visockaitė su kolegomis nesutiko – ji pasigedo šokio charakterio kupinų judesių. Galiausiai poros šokis įvertintas 24 balais.

Be atsisveikinusių Pauliaus ir Ainės, po du šokius šį vakarą pademonstravo dar penkios poros.

Pirmasis šio vakaro šokis – atlikėjos ir aktorės Austėjos Lukaitės ir Edvino Belousovo ča ča ča. Jį žiūrovai jau matė ketvirtojoje projekto laidoje. Praėjusį kartą komisija porai skyrė 25 balus, tačiau pora patobulėjo ir šokis įvertintas geriau – 26 balais. Tiesa, komisijos nariai patikino, kad kartelė kyla, tad nereikėtų stebėtis, kad tie patys šokiai vertinami mažesniu balu.

Televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė ir Lukas Petkevičius žiūrovams nusprendė priminti savo džaivą. „Manau, kad džaivas – jūsų geriausias šokis“, – sakė J. Kučinskas. Šokį gyrė ir E. Visockaitė bei L. Chatkevičiūtė.

„Tai mano mėgstamiausias šokis ir man labai smagu jį šokti, tikiuosi, kad mano energiją pajuto ir televizijos žiūrovai“, – sakė Ugnė. Antrojoje laidoje poros džaivas buvo įvertintas 25 balais, šį vakarą – 24.

Prieš tai rodytame siužete pasakojęs, kad ketina dalyvauti ir nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, choreografas Paulius Šinkūnas su Katerina Voropaj atliko fokstrotą. Šį šokį jie jau šoko šeštojoje laidoje ir tada gavo 28 balus. Šįkart teisėjai parašė tiek pat.

Standartinius šokius keitė Lotynų Amerikos ritmai, Fokstrotą – ča ča ča. „Influencerė“ ir mados prekės ženklo įkūrėja Simona Nainė bei Ligitas Bernatavičius pasirinko šokį iš antrosios laidos. „Buvo ir lengvas flirtas su žiūrovais, ir lengvas flirtas su partneriu. Labai gerai, tai padėjo atskleisti šokio charakterį“, – džiaugėsi E. Visockaitė. Praėjusį kartą pora surinko 24 , o patobulėjusi gavo 25 balus.

Praėjusią savaitę surinkę 30 komisijos balų šeštieji ant parketo žengė Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas. Jie sugrąžino ketvirtosios laidos šokį – rumbą. Tąkart komisija prikibo, kad šokyje kiek trūko rumbos.

„Esate užsispyrę, neklausote pastabų, tačiau jums velniškai gerai sekasi šokti“, – kalbėjo E. Visockaitė, praėjusį kartą svarsčiusi ar nubausti porą už rumbos žingsnelių trūkumą, ar ne. Tada Paula ir Gedvinas surinko 22 balus. Šįkart komisija atkreipė dėmesį į tai, kad vertėtų atsižvelgti į komisijos pastabas, tačiau porai skyrė dviem balais daugiau – parašė 24 balus.

Antrojoje vakaro dalyje – nauji šokėjų pasirodymai, kurių žiūrovai dar nematė.

Šią savaitė A. Lukaitė ir E. Belousovas paruošė fokstrotą. Šis buvo savotiškas kontrastas prieš tai matytam ča ča ča. Pora kiek surimtėjo ir sušoko jausmingą šokį.

Šis pasirodymas E. Visockaitei priminė vaikystę – fokstrotas buvo vienas tų šokių, kurių jai buvo išmokti sunkiausia. Kiti teisėjai turėjo šiokių tokių pastabų ir apgailestavo, kad negalės porai parašyti aukščiausio balo. Pora įvertinta 23 balais.

Prieš tai šokę energingą džaivą U. Siparė ir L. Petkevičius antrą kartą ant parketo žengė fokstroto žingsniu. Žiemiška nuotaika užliūliavęs šokis komisijos buvo įvertintas 21 balu.

Dar vieną šio vakaro pasadoblį atliko P. Šinkūnas ir K. Voropaj. „Tai buvo tikrai netradicinis pasadoblis ir labiau priminė komišką šio šokio versiją. Galbūt toks buvo sumanymas. Vis tiek buvo labai įdomu į jus žiūrėti“, – patikino E. Visockaitė.

Žiūrėdama šokį šypsojosi ir L. Chatkevičiūtė, ir J. Kučinskas, gyręs porą už tai, kad į projektą įneša savito charakterio. „Parodėte dar vieną čempionų šokį“, – sakė jis ir parašė porai 10 balų. Iš viso šis šokis surinko 25 balus.

Tarsi į senovės laikus ir paslaptingą pilį nukėlė S. Nainė ir L. Bernatavičius. Žvakių šviesoje užliejo nostalgija ir pora Vienos valso ritmu papasakojo jautrią istoriją.

„Mane šis šokis užbūrė ir aš mėgavausi jūsų pasakojimu“, – sakė E. Visockaitė. Ir sušildęs, ir sugraudinęs šokis gavo 27 balus.

Visi, kas matė filmą „Didysis Getsbis“, tiesiog negalėjo nesižavėti P. Valentaitės ir G. Meškausko kvikstepu. „Gedvinai, tu šįvakar tikrai šokai su žvaigžde“, – trumpai kalbėjo J. Kučinskas.

Jam antrino ir E. Visockaitė, pagyrusi porą už akivaizdų progresą, o L. Chatkevičiūtė pasidžiaugė, kad praėjusios savaitės lyderiai pademonstravo dar vieną puikų pasirodymą.

Mažai trūko, kad pora pakartotų praėjusios savaitės rezultatą, tiesa, šįkart pritrūko vos vieno balo. Pora gavo du dešimtukus ir devynetą, tad į savo vertinimo lentelę įsirašė 29 balus.

Projekto „Šok su žvaigžde“ užkulisiai: ar Katerina Voropaj moka iškepti pyragą?
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi