Naujienų srautas

Veidai2019.11.29 19:09

Vienus šokių batelius sudėvėjusi Simona Nainė po projekto šokti nori mokytis su vyru

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT.lt 2019.11.29 19:09

LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai „influencerė“ ir mados prekės ženklo įkūrėja Simona Nainė bei Ligitas Bernatavičius neslepia, kad jų repeticijose netrūksta juoko ir kurioziškų situacijų. Kartą partnerė taip įsijautė į šokį, kad grimeriai turėjo paslėpti mėlynę ant Ligito veido.

„Projektui pasibaigus norėčiau toliau mokytis šokti. Man tai labai patinka, ir nors esu kiek pavargusi, šokiais dar nepasisotinau, – šypsosi Simona. – Mano vyrui šokiai taip pat nesvetimi, kažkada ir pats dalyvavo panašiame projekte. Jonas taip pat sakė, kad nuo sausio galbūt pradėsime šokti kartu, jau net esame suradę senus jo šokių batelius.“

Tiesa, vienus šokių batelius repeticijose Simona jau sudėvėjo. „Su treniruočių batais šokame per treniruotes, jų nesaugome, kad tiesioginio eterio metu atliktume viską idealiai“, – pasakojo Ligitas.

Simona ir Ligitas džiaugiasi, kad jų repeticijose netrūksta juoko, o linksmais nutikimais neretai pasidalija ir su savo socialinių tinklų sekėjais. Visai neseniai S. Nainė buvo įkėlusi vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip įsijautusi į šokį ji susitrenkė ranką į salėje esančią koloną.

„Džiaugiuosi, kad Simona nepamiršta, jog šalia esu ir aš, tad dažniausiai man pavyksta išvengti traumų, nors kartą tikriausiai pamiršusi, jog šokame poroje buvo sutrenkusi man galvą. Iki tiesioginės transliacijos buvo likusi viena diena, o man ant skruosto atsirado mėlynė“, – savo repeticijų užkulisius atskleidžia L. Bernatavičius.

„O per vieną generalinę repeticiją buvai mane numetęs ant žemės“, – kvatrodama partneriui priminė Simona. Visas pokalbis su Simona ir Ligitu bei linksmų jų pasakojimų – vaizdo įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi