Naujienų srautas

Veidai2019.11.29 17:21

Nuo „Šok su žvaigžde“ parketo iki Švedijos – dainininkė Paula per vieną savaitę spėja viską

LRT.lt 2019.11.29 17:21

Dainininkę Paulą galima pamatyti kiekvieną šeštadienį besisukančią ant parketo LRT projekte „Šoks su žvaigžde“, bet nedaugelis žino, kokiu gyvenimo ritmu mergina gyvena pastaruoju metu. Judviejų su profesionaliu šokėju Gedvinu Meškausku pora šokių projekte demonstruoja ne tik jaunatvišką maksimalizmą, bet ir sunkų darbą, kurį derina su kitomis veiklomis.

Akylesni atlikėjos gerbėjai socialiniuose tinkluose galėjo pastebėti, kad jau kitą dieną po tiesioginio eterio Paula dalindavosi vaizdo įrašais iš lėktuvų ar Švedijos muzikos įrašų studijų, rašoma pranešime žiniasklaidai. Pasak vienos perspektyviausių jaunosios kartos atlikėjų, tai nelengva užduotis, tačiau kai labai kažko nori – viską galima suderinti.

„Meluočiau jeigu sakyčiau, kad šokių projektas pastaruoju metu nėra mano gyvenimo pati didžiausia dalis. Yra! Tiek laikas, tiek mintys yra sutelktos į šokių žingsnelius, pasirodymus ir įvaizdžius. Pastaruoju metu mes su Gedvinu nebeskaičiuojame salėje praleistų valandų ir šokame tol, kol jėgos visiškai apleidžia. Žinoma, dar prieš dalyvavimą užsibrėžiau tikslą, kad muzika negali likti antrame plane projekto metu, todėl jai skiriu laiko kiekvieną savaitę”, – atvirauja Paula.

Žinoma mergina atskleidė, kad net tris savaites iš eilės ji šokius pasiruošti turėjo laiko mažiau nei kiti projekto dalyviai, kadangi buvo išvykusi į Švediją, kur kartu su prodiuseriais užbaigė savo antrąjį mini albumą.

„Kadangi laikausi savo duoto žodžio, turiu suderinti viską ir suspėti. Dabar jau galiu pasidžiaugti, kad kelionės į Švediją buvo labai produktyvios ir muzika praktiškai yra paruošta išvysti dienos šviesą, o likęs laikas galės būti skirtas šokiams. Aš dar dabar sunkiai galiu patikėti tuo, kas įvyko praėjusį šeštadienį, kuomet iš komisijos mūsų pora gavo maksimalų įvertinimą. Tai ne tik padidino pasitikėjimą savimi, bet pakilo motyvacija. Jau nekalbu apie žmonių žinutes, nuo kurių kartais net apsiašaroju. Tai kas dabar vyksta man gyvenime – didžiulis įkvėpimas“, – pasakoja dainininkė.

Jau greitai Paula žada nustebinti ir naujais kūriniais bei vaizdo klipu savo klausytojus. O šį šeštadienį dainininkės ir profesionalaus šokėjo pora sieks kelialapio į tolimesnes šokių projekto laidas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi