Veidai

2019.11.30 15:43

„Šok su žvaigžde“ žiūrovai klausimais apipylė Austėją Lukaitę – domėjosi, ar jie su partneriu pora tik ant parketo

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT.lt2019.11.30 15:43

Ne vieną jautrią meilės istoriją ant projekto „Šok su žvaigžde“ parketo papasakojusi atlikėjos ir aktorės Austėjos Lukaitės ir jos partnerio Edvino Belousovo pora neretai sulaukia klausimo, ar jie pora ir gyvenime. Tokio klausimo šią savaitę Austėja sulaukė ir iš projekto žiūrovų.

„Aš esu Austėja, žmogus, vilnietė, dainininkė, baigusi operinį dainavimą ir dirbanti aktorės darbą. Esu tokia“, – šypsosi A. Lukaitė pristatydama save. Projekte „Šok su žvaigžde“ atrastus pramoginius šokius ji vadina menų sinteze, sujungiančia choreografiją, muziką, vaidybą ir emociją. Todėl ir pasibaigus projektui ji tikisi ir toliau mokytis šokio, o atsiradus daugiau laiko jos darbotvarkėje norėtų sugrįžti į jogos treniruotes.

Austėja džiaugiasi, kad sulaukia komplimentų dėl savo pasirodymų projekte ir patikina, kad repetuoja kasdien – nuo vasaros nebuvo nė dienos, kai ji su partneriu Edvinu nebuvo užsukusi į repeticijų salę.

„Be trijų valandų trukmės repeticijų, nuolat susirašinėjame ir tariamės dėl idėjos, melodijos ir pan. Net prieš miegą repetuoju mintyse šokio žingsnius ir dažnai pagaunu save galvojant apie rekvizitus, kurių gali prireikti pasirodymui“, – pasakoja Austėja.

Jau parodytos aštuonios projekto laidos, tiek pasirodymų žiūrovams parodė ir Austėjos bei Edvino pora. Dalyvė pasakoja, kad džaivas jas pasirodė sudėtingiausias, žiūrovus labiausiai sujaudino rumba, o jai pačiai visi šokiai savaip svarbiausi – ča ča ča, nes ji gyvenime visiškai kitoks žmogus, nei toji rožine suknele pasipuošusi pamaiva, taip pat įspūdį paliko Vienos valsas, kai reikėjo šokti ant stalo, dramatiškas tango.

Beje, dažnai meilės istorijas ant parketo pasakojantys Austėja ir Edvinas sulaukia ir daugybės gerbėjų klausimų apie tai, ar jie nėra pora. „Edvinas man sakė, kad man dar reikėtų labai daug pasistengti, kad galėčiau būti jo antra puse“, – juokėsi Austėja.

Apie savo profesinius pasiekimus, iššūkius projekte ir repeticijų salėje, komplimentus, jos mėgstamiausias dainas Austėja papasakojo vaizdo reportaže.

Paklausk žvaigždės. Austėja Lukaitė apie romantinius gandus: pasak Edvino, turiu labai pasistengti, kad būčiau jo antra pusė