Naujienų srautas

Veidai2019.11.29 12:17

Padėkos dienos proga – nematytos nuotraukos ir šilti sveikinimai

LRT.lt 2019.11.29 12:17

Ketvirtąjį lapkričio ketvirtadienį amerikiečiai būrėsi prie šventinio stalo ir vaišinosi Padėkos dienos simboliu tapusiu keptu kalakutu. Šiltų linkėjimų šventės proga negailėjo ir įžymūs žmonės, socialiniuose tinkluose pasidaliję šeimos nuotraukomis ir dar nematytomis akimirkomis iš vaikystės.

Jungtinėse Amerikos Valstijose – paskutinįjį lapkričio ketvirtadienį, o Kadandoje – antrąjį spalio pirmadienį švenčiama Padėkos diena anksčiau buvo švenčiama kaip derliaus nuėmimo šventė, per kurią žmonės vieni kitiems ir Dievui dėkodavo už derlių. lgainiui religinės tradicijos buvo primirštos, o nacionaline švente pripažinta Padėkos diena tapo šeimos susibūrimo švente, žyminčia Kalėdinio laikotarpio pradžią.

Per didžiąsias metų šventes sveikinimų nepamirštanti buvusi JAV pirmoji ponia, knygos „Mano istorija“ autorė Michelle Obama šiltus linkėjimus siuntė ir per Padėkos dieną. Socialiniuose tinkluose ji pasidalijo Obamų šeimos nuotrauka, kurioje – ji su buvusiu JAV prezidentu Baracku Obama ir jau suaugusiomis poros dukterimis Malia Ann ir Natasha. „Mūsų šeima jums linki gražios Padėkos dienos“, – po nuotrauka tviteryje rašė Michelle Obama.

Akirmirka iš vaikystės žaismingame spalvotų rudens lapų fone pasidalijo ir atlikėja Christina Aguilera. „Gražios Padėkos dienos. Kaip švenčiate šią šventę? Siunčiu daug meilės“, – rašė ji savo paskyroje.

Draugų būryje Padėkos dieną šventusi legendinio serialo „Draugai“ aktorė Jennifer Aniston savo instagramo paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti, kaip ji rengiasi į orkaitę šauti specialiai JAV televizijos laidų vedėjui ir prodiuseriui Jimmy Kimmeliui skirtą enčiladą. Aktorė po nuotrauka kreipėsi į draugą: „Gerai, štai tavo su**ktos Padėkos dienos enčilados“.

Socialiniame tinkle aktorė pasidalijo ir bičiulio reakcija į jam paruoštą patiekalą. Vaizdo įraše matyti, kaip J. Kimmel juokiasi ir džiaugiasi, kad pagaliau jo norai buvo išgirsti ir jam neteks valgyti kalakuto.

JAV televizijos žvaigždė, buvusi pokalbių laidos „The Oprah Winfrey Show“ vedėja ir kanalo „Oprah Winfrey Network“ savininkė Oprah Winfrey šventinę dieną praleido su šeima Milvokyje. Instagrame ne kartą viena įtakingiausių pasaulio moterų pripažinta O. Winfrey pasidalijo jaukia nuotrauka su dukterėčiomis. „Kai virtuvėje per daug šeimininkių, gelbsti mimozos“, – rašė ji po pasidalinta nuotrauka.

Aktorė, prodiuserė ir režisierė Demi Moore Padėkos dienos proga instagrame pasidalijo šmaikščia nuotrauka, kurioje ji – su dar mažomis dukromis Rumer, Tallulah ir Scout. Po nuotrauka aktorė išreiškė padėką: „Esu dėkinga už savo mergaites. Gražios Padėkos dienos!“

View this post on Instagram

Thankful for my girls ❤️ Happy Thanksgiving!

A post shared by Demi Moore (@demimoore) on

Su Padėkos diena savo gerbėjus pasveikino ir bendra šeimos nuotrauka pasidalijusi Beckhamų šeima. Po fotografija savo instagramo paskyroje futbolininko Davido Beckhamo žmona, merginų grupės „Spice Girls“ narė Victoria Beckham parašė: „Gražios Padėkos dienos visiems švenčiantiems. Siunčiame bučinius.“

Davidas Beckhamas savo asmeninėje instagramo paskyroje taip pat pasidalijo šeimos nuotrauka. Pasveikinęs su Padėkos diena, jis parašė esantis dėkingas už krūvą gražių prisiminimų iš to meto, kai šeima gyveno JAV.

Aktorius, TV laidų vedėjas, komikas Jimmy Fallonas Padėkos dieną skyrė kilniam tikslui – savanoriavo Niujorke esančio maisto banko virtuvėje ir padėjo tiekti pusryčius senyvo amžiaus žmonėms. Virtuvėje besisukęs J. Fallonas senjorus vaišino blyneliais su mėlynėmis, kalakutienos dešrelėmis ir kava.

„Visiems labai ačiū, kad leidote savanoriauti <…>. Dėl to, ką darote, esate angelai. Labai gera nuo ankstaus ryto sulaukti šypsenų. Jei paprašysite, visuomet esu pasiruošęs asmenukei“, – instagrame rašė 111 porcijų gardžių pusryčių išdalijęs žinomas televizijos veidas.

Padėkos dienos nuotrauka pasidalijo ir stilingasis amerikiečių mados dizaineris Marcas Jacobsas. Fotografijoje matyti, kaip jis laiko popierinius maišus, išpuoštus proginiais vaikų piešiniais. „Pristatome meilę ir Padėkos dienos patiekalus“, – rašė jis.

Sveikinimų nepamiršo ir Sasekso princas Harry su hercogiene Meghan Markle. Nors karališkoji šeima bendra nuotrauka nepasidalijo, oficialioje instagramo paskyroje jie parašė: „Mūsų šeima Jums linki kuo gražiausios Padėkos dienos.“

View this post on Instagram

Happy Thanksgiving! 🍁

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Legendinio serialo „Seksas ir miestas“ aktorė Kristin Davis taip pat nepamiršo sveikinimų. Pasidalijusi seniau gaminto pyrago nuotrauka aktorė apgailestavo, kad šįkart dėl darbų gausos Padėkos dienos proga jai nepavyko nieko pagaminti. Visgi aktorė pasidžiaugė, jog Padėkos dieną praleis su nuostabiais draugais, kurie, pasirodo, dar ir geri kulinarai.

Parengta pagal „People“ ir „Harper's Bazaar“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi