Veidai

2019.11.25 17:29

Ant raudonojo Amerikos muzikos apdovanojimų kilimo – įspūdingu įvaizdžiu nustebinę svečiai

LRT.lt2019.11.25 17:29

Los Andžele praūžusių Amerikos muzikos apdovanojimų dėmesio centre atsidūrė daugiausia apdovanojimų susižėrusi, dešimtmečio atlikėja pripažinta Taylor Swift. Tiesa, į vieną laukiamiausių metų renginių rinkosi ir įspūdingu įvaizdžiu bei garsių dizainerių kurtais rūbais stebino ir kitos pramogų pasaulio įžymybės.

Kaip ir kasmet, muzikos pasaulio garsenybėms pagerbti skirti apdovanojimai, kuriuos šiemet vedė atlikėja Ciara, nustebino ir ant raudonojo kilimo pasirodžiusių garsenybių įvaizdžiais. Svečiai rinkosi ryškius, garsių dizainerių kurtus rūbus ir akį traukiančius žaismingus aksesuarus.

Raudonuoju kilimu žengė ir fotoaparatų objektyvams pozavo atlikėja Dua Lipa, reperis Lil Nas X, skirtingais įvaizdžiais renginio metu stebino Christina Aguilera, Brodvėjaus aktorius Billy Porteris, sceną užkariauti spėjusi jaunoji atlikėja Billie Eilish, atlikėjai Shawn Mendes su Camilla Cabello, kurių bendras kūrinys „Señorita“ buvo pripažintas geriausiu bendru metų kūriniu.

Į Amerikos muzikos apdovanojimus ekstravagantiškasis Billie Porteris atvyko vilkėdamas mados namų „Burberry“ kurtus įspūdingus apdarus, primenančius kunigo sutaną. Atlikėja Dua Lipa nustebino „barbišku“ įvaizdžiu ir fotoapratų objektyvams pozavo vilkėdama ilgą rausvą suknelę.

Iš minios išsiskyrė ir atlikėja Christina Aguilera, ant raudonojo kilimo pasirodžiusi nuo galvos iki kojų pasipuošusi baltais rūbais ir aksesuarais. Reperis Post Malone į renginį atvyko vilkėdamas languotą kostiumą ir skrybėlę, todėl ir pažiūros priminė modernų country muzikos atlikėją. Atlikėja Selena Gomez nepabijojo ryškių spalvų ir renginiui pasirinko trumpą neoninės spalvos suknelę.

Šešias apdovanojimų statulėles pelniusi Taylor Swift raudonajam kilimui pasirinko elegantišką įvaizdį – vilkėjo ilgą tamsiai žalios spalvos suknelę ir ilgaaulius batus. Koncertinės programos metu atlikėja įvaizdį pakeitė ir ant scenos pasirodė įspūdingu aukso spalvos žėrinčiu kostiumėliu.

Daugiausia apdovanojimų – net šešis – susižėrusi Taylor Swift pelnė metų atlikėjos apdovanojimą, triumfavo geriausio muzikinio klipo, mylimiausios popmuzikos ir roko atlikėjos, geriausio albumo ir mylimiausio atlikėjo apdovanojimų kategorijose ir buvo pripažinta geriausia dešimtmečio atlikėja.

Akimirkos iš Amerikos muzikos apdovanojimų – nuotraukų galerijoje

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt