Veidai

2019.11.25 12:32

„Vedęs ir turi vaikų“ išgarsėjusi Christina Applegate televizijoje debiutavo būdama vos trijų mėnesių

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.11.25 12:32

Lapkričio 25-ąją gimtadienį mini amerikietė aktorė Christina Applegate, išgarsėjusi vaidmeniu seriale „Vedęs ir turi vaikų“. Televizijos ir teatro aktorė didžiuosiuose ekranuose debiutavo būdama vos trijų mėnesių amžiaus.

48-ąjį gimtadienį mininti Ch. Applegate – žymi televizijos ir teatro aktorė, televizijoje debiutavusi būdama vos trijų mėnesių, kai su mama pasirodė muilo operoje „Dienos iš mūsų gyvenimo“. Pirmuosius didesnius vaidmenis aktorė atliko būdama devynerių. Tuomet ji nusifilmavo filmuose „Karalius Kobra“ ir „Bitlų Manija“.

„Vedęs ir turi vaikų“ išgarsinta Christina Applegate švenčia gimtadienį

Ch. Applegate išgarsino vaidmuo komedijoje „Vedęs ir turi vaikų“. Aktorė jame vaidino dešimt metų. Tuo pačiu metu ji filmavosi ir kituose filmuose, už pagrindinę rolę situacijų komedijoje „Džesė“ buvo nominuota „Auksiniam Gaubliui“ kaip geriausia pagrindinė aktorė.

Ch. Applegate yra laimėjusi „Emmy“ apdovanojimą kaip Geriausia kviestinė aktorė už darbą dviejose serialo „Draugai“ serijose. Aktorė taip pat vaidina teatre ir Brodvėjaus miuzikluose.

Christina Applegate gimė 1971 m. lapkričio 25 d. Holivude, Kalifornijoje. Jos tėvas – muzikos prodiuseris ir įrašų kompanijos vadovas, o mama – dainininkė ir aktorė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt