Naujienų srautas

Veidai2019.11.23 20:15

Projektą „Šok su žvaigžde“ paliko dar viena pora – Simas ir Melisa

atnaujinta 23:10, papildyta S. Kučo komentaru
LRT.lt 2019.11.23 20:15

Aštuntąjį LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ vakaras buvo neeilinis – pirmą kartą projekto istorijoje teisėjai vienai porai parašė tris dešimtukus – atlikėjos Paulos Valentaitės ir Gedvino Meškausko pasadoblis surinko 30 balų. Kol vieni džiaugėsi, kitiems teko atsisveikinti su projektu – kitą šeštadienį ant parketo neišvysime Simo Kučo ir Melisos Valinovič.

„Džiaugiuosi viskuo, kas nutiko. Tai išties buvo įspūdingas etapas, labai daug davęs, išmokęs ir suteikęs naujų patirčių. Esu labai dėkingas savo partnerei Melisai, treneriams, ypač Tomui Žiliui, Kęstučiui Andrijevskiui, šokėjui Rafalui Narkevičiui. Visiems labai dėkoju. Taip pat džiaugiuosi sutikęs daug naujų pažįstamų, galbūt kai kurie taps draugais.

Žinoma, be galo dėkoju žiūrovams už palaikymą – viršijau visus savo tikslus ir tik jūsų dėka“, – portalui LRT.lt iškart po tiesioginės transliacijos sakė teniso treneris Simas Kučas, šįvakr atsisveikinęs su projektu.

Praėjusį šeštadienį S. Kučas žadėjo išeiti iš komforto zonos. Tai jis ir padarė, apsilankęs pas baleto šokėją Kristiną Tarasevičiūtę, kur mokėsi patempti pėdas. „Supratau, kad baletas – mano stiprioji pusė ir tikiu, kad man padės“, – prieš pasirodymą kalbėjo Simas, pajuokavęs, kad gali dalyvauti ne tik šokių projekte, bet ir „Eurovizijoje“.

Tiesa, šį vakarą S. Kučas ir Melisa Valinovič šoko ne baletą, o Vienos valsą. Tačiau projekto teisėja L. Chatkevičiūtė pastebėjo, kad baleto pamokos jam tikrai pravertė ir šio vakaro šokį jis atliko kur kas geriau nei praėjusios savaitės pasadoblį. Simo ir Melisos valsas J. Kučinskui priminė abiturientų šokį, o V. Visockas sakė pamatęs ir istoriją, ir valsą. Poros pasirodymas buvo įvertintas 16 balų.

Be Simo ir Melisos ant parketo sukosi dar šešios poros. Jų pasirodymus vertino projekto teisėjai: Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, Pasaulio ir Europos pirmenybių daugkartinė medalininkė Lina Chatkevičiūtė, Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas.

Teisėjų balsai lemia pusę galutinio poros vertinimo, kitą pusę – žiūrovų balsai. Tiesa, žiūrovų balsai kol kas neskelbiami – ši informacija bus paviešinta portale LRT.lt po projekto finalo. Kiekvienos laidos metu žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

Šią savaitę choreografas Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj mokėsi pyktis. „Per visą projektą nesame susipykę. Kadangi šiam vakarui paruošėme tango, teko sugalvoti, kaip pajausti tą kovos dvasią“, – dar prieš šokį atskleidė Katerina.

„Arba pyktis jums netinka, arba jūs jo nejaučiate. Viduryje šokio galbūt ta emocija buvo kiek natūralesnė“, – svarstė L. Chatkevičiūtė. Pirmasis šio vakaro šokis surinko 23 komisijos balus.

Nors ankstesniems savo pasirodymams „influencerė“ ir mados prekės ženklo įkūrėja Simona Nainė sukneles kūrė ir siuvo pati, šįkart jai padėjo bičiulė atlikėja Natalija Bunkė, paskolinusi savo sceninę suknelę. Tiesa, kažkada ir pati Natalija sukosi panašiame LRT TELEVIZIJOS projekte „Lietuvos šokių 10“.

Taigi suknelė puikiai tiko Simonos ir Ligito Bernatavičiaus atliekamai sambai. „Šiandien jūsų diena ir jūs puikiai pasirodėte“, – kalbėjo L. Chatkevičiūtė. Jos nuomonei pritarė ir kiti projekto teisėjai, o pora šį vakarą buvo įvertinta 25 balais.

Sambą keitė pasadoblis, kai ant parketo pasirodė atlikėja Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas. Besiruošdami pasadobliui jiedu užsuko pasimokyti ir flamenko, kurio elementų taip pat įtraukė į savo šokį. V. Visockas gyrė tokį poros sprendimą ir negailėjo komplimentų už artistiškumą. „Tai buvo labai gerai! Tai nebuvo drama dėl dramos – kalbėjo jūsų kūnai. Nieko vaidinti nereikėjo“, – atgavęs žadą kolegai antrino J. Kučinskas.

Publikos „bravo“ palydėtas pasadoblis surinko 30 balų – visi komisijos nariai porai skyrė aukščiausią balą. Tai pirmas kartas šiame projekte, kai pora gavo aukščiausią galimą įvertinimą.

Magišką ča ča ča šį vakarą pademonstravo televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė ir Lukas Petkevičius. Ruoštis šiam pasirodymui porai padėjo ir žinomas magas Mantas Žmuidinavičius – Wizard. Tad nenuostabu, kad ant scenos buvo ir magiška dėžė, ir daug spindesio. Pasirodymo pakerėti teisėjai už nuotaikingą šokį skyrė 24 balus.

Nors teisėjai ne kartą sakė, kad aktorei Austėjai Lukaitei ir Edvinui Belousovui tinka drama, šį vakarą jie atliko energingą ir nuotaikingą džaivą. Jam teisėjai turėjo pastabų ir skyrė 22 balus.

LRT didžioji studija virto kažkurio pasaulio miesto gatvele, kurio kavinukėje laiką leido komunikacijos specialistas Paulius Stravinskas. Pro šalį bėgusiai Ainei Juzėnaitei jis iš pradžių pasiūlė prisėsti šalia, o vėliau pakvietė ir fokstrotui.

Šokiui pasibaigus V. Visockas sakė norėjęs, kad šokis truktų ilgiau, gyrė už puikią nuotaiką ir nuostabų pasirodymą. Su kolega sutiko ir J. Kučinskas: „Jūs mane palydėjote į svajingą nuotaiką, jaučiausi kaip tingų sekmadienio rytą. Be to, manau, kad šiandien Paulius buvo techniškai stipriausias.“

Paulius ir Ainė taip pat gavo vieną dešimtuką, o iš viso projekto teisėjai fokstrotą įvertino 28 balais.

„Šok su žvaigžde“ užkulisiai. Ar laidos dalyviai gerai pažįsta vienas kitą?
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi