Veidai

2019.11.23 10:50

Į „Šok su žvaigžde“ žiūrovų klausimus atsakęs Paulius Šinkūnas papasakojo apie savo autoritetus

LRT.lt2019.11.23 10:50

LRT TELEVIZIJOS projekto žiūrovai klausimais šįkart užvertė choreografą Paulių Šinkūną. Gerbėjams rūpėjo ne tik kaip jam sekasi ant parketo – jie domėjosi, kokį maistą jis mėgsta labiausiai, ką laiko savo autoritetais ir šokius, kurių pakartoti nenorėtų.

Žiūrovai teiravosi, ar P. Šinkūną labai erzina, kai vardydami saugias poras vedėjai praneša, kad „projekte lieka Paulius... ir Ainė“? Jis pasakoja, kad apie tai yra kalbėjęs ir su kitu Pauliumi: „Tos akimirkos, kai išgirsti savo vardą, bet negali džiaugtis. Kartais panašiai būna ir kai pradeda tarti Paulos vardą.“

Be to, Paulius prisipažįsta, kad praėjusį šeštadienį jo atliktas džaivas – jam buvo pats sudėtingiausias projekto šokis. „Aš džaivo gyvenime nešoksiu. Tai tokia beprotybė, kurios niekur negali panaudoti“, – juokėsi jis.

Tiesa, praėjusį savaitgalį Paulius pademonstravo ne tik puikų džaivą, bet sukūrė repą apie projekto dalyvius. Jis pasakojo, kad ši mintis kilo, kai reikėjo pagalvoti apie dar vieną reportažą, rodomą šeštadieniais apie kiekvieną pora.

„Aš nenoriu daryti to, kas yra nuvalkiota. Nenoriu vaikščioti po parką ir kalbėti, koks gražus ruduo. Tekstą sukūriau pats, bet jį pakoreguoti atidaviau LRT režisierei Raimondai Katiliūtei“, – pasakoja P. Šinkūnas.

Žinoma, žiūrovams rūpėjo ne tik tai, kas susiję su šokių projektu – buvo klausimų ir apie mėgstamiausius patiekalus ir socialiniuose tinkluose kuriamą projektą, o taip pat ir apie autoritetus.

„Gyvenime turėjau tris autoritetus. Dviejų iš jų jau nėra tarp mūsų – tai Vytautas Šapranauskas ir Robinas Williamsas. Kol kas trečiojo savo autoriteto neatskleisiu“, – intriguoja Paulius.

Žiūrovams buvo įdomu, ar jo kaip choreografo patirtis labiau padeda, ar trukdo. „Žinoma, kad išeina į naudą vien dėl choreografinės atminties. Tam tikrus dalykus gali įsiminti žymiai greičiau. Kalbant apie sportinius šokius, nežinau, kaip tai gali padėti – aš nesu sportinių šokių atstovas. Aš apskritai nesu kažkurio žanro atstovas. Mano pagrindinis darbas ir kaip šokėjo, ir kaip choreografo, buvo universalus.

Jei man prireikdavo choreografijos sportiniams šokiams, visuomet pasitardavau su profesionalais ir tikrai nepuldavau daryti to, ko neišmanau. Kai dirbu su sportinių šokių poromis dažniausiai padedu jiems ne žingsnelius sustatyti, o surasti režisūrinių sprendimų“, – paaiškina Paulius.

Ko, be šokių, iš savo partnerės Katerinos Voropaj išmoko Paulius? Kaip vertina komisijos skiriamus balus ir kada su jais nesutinka? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – vaizdo įraše.

Paklausk žvaigždės. Paulius Šinkūnas: nuo pat vaikystės pažinojau Vytautą Šapranauską ir jis yra mano autoritetų sąraše