Veidai

2019.11.21 20:21

„Šok su žvaigžde“ dešimtukininkai – aukščiausią komisijos balą pavyko gauti tik dviem poroms

LRT.lt2019.11.21 20:21

LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ teisėjai ganėtinai reiklūs šokėjams ir dešimtukų į kairę ir dešinę nedalija – per septynias projekto laidas aukščiausias įvertinimas buvo parašytas tik tris kartus.

Pirmąjį projekto dešimtuką parašė daugkartinė Lietuvos čempionė bei tarptautinių varžybų prizininkė ir nugalėtoja Eglė Visockaitė. Ją be galo sužavėjo antrojoje laidoje atlikta jausminga aktorės Austėjos Lukaitės ir Edvino Belousovo rumba. Eglė sakė, jog šokis buvo toks jautrus, kad jai net norėjosi nubraukti ašarą.

Antrojo dešimtuko reikėjo laukti nei daug, nei mažai – keturias laidas. „Tai geriausia, ką mačiau šiame projekte“, – apie šeštąjį choreografo Pauliaus Šinkūno ir Katerinos Voropaj šokį kalbėjo projekto teisėjas Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas. Būtent jis porai ir skyrė aukščiausią įvertinimą.

Iš tiesų poros fokstrotas buvo ganėtinai linksmas, nors emocijų ir dramos jame taip pat nestigo – šokio pabaigoje ant parketo pasirodė ir projekto choreografas Kęstutis Andrijevskis, suvaidinęs dar vieną džentelmeną siekiantį damos dėmesio.

Trečiąjį dešimtuką pelnė pora, kuri jau vieną dešimtuką buvo gavusi – A. Lukaitė ir E. Belousovas. Septintajai laidai jie parengė Vienos valsą, kurį šoko net ir ant stalo. Kaip sakė Pasaulio ir Europos pirmenybių daugkartinė medalininkė ir projekto teisėja Lina Chatkevičiūtė, šis šokis ištirpdė jos širdį, tad ji porai skyrė dešimt balų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt