Veidai

2019.11.21 11:46

„Dviračio žiniose“ debiutavęs daktaro Unikausko antrininkas stebina panašumu

LRT.lt2019.11.21 11:46

Pasklidusias kalbas apie ėjimą į politiką paneigęs LRT TELEVIZIJOS laidos „Klauskite daktaro“ vedėjas Alvydas Unikauskas neliko nepastėbtas ir humoro laidos „Dviračio žinios“ kūrėjų – lapkričio 20 d. žiūrovai ekrane išvydo lyg iš akies trauktą daktaro antrininką.

Anot vieno iš laidos kūrėjų Haroldo Mackevičiaus, neįtikėtiną personažo panašumą į gydytoją A. Unikauską pavyko pasiekti aktoriaus ir grimerės deka. „Didžiausi nuopelnai – Ramūno Šimukausko, kuris turi unikalią savybę persikūnyti. Labai prisidėjo ir mūsų grimerė Jolanta Gunovič, kuri labai sugeba atkurti panašumą“, – portalui LRT.lt sako H. Mackevičius.

Dviračio žinios. Daktaras Unikauskas apie ėjimą į Seimą: ėjimas – tai nauda jūsų širdžiai, sąnariams ir bendrai savijautai

Befilmuojant laidą LRT koridoriuose, su „Dviračio žinių“ kūrėjais prasilenkusi LRT laidų vedėja Edita Mildažytė pamanė, kad prieš jos akis – tikrasis daktaras A. Unikauskas. „Kūrybinė grupė man pasakojo, kad sutiko Editą, ir ji pagalvojo, kad tai – daktaras Unikauskas“, – pasakoja H. Mackevičius.

Stulbinantis aktoriaus R. Šimukausko panašumas ir sugebėjimas įsikūnyti į vaidinamą personažą apgavo ne tik E. Mildažytę, – suglumti privertė ir televizijos žiūrovus.

„Džiaugiamės, kad išėjo puikus rezultatas, ir tikimės, kad gydytojas į politiką neis. Žiūriu daktaro laidą, jį man visai įdomi, ir tikiuosi, kad daktaras liks LRT TELEVIZIJOS eteryje. Norėčiau juo džiaugtis televizijoje“, – sako H. Mackevičius.

Pats A. Unikauskas portalui LRT.lt šią savaitę kalbas apie sukimą į politikos lauką paneigė. „Aš tikrai neisiu į politiką. Nesiruošiu absoliučiai, į politiką tikrai neisiu“, – tikino A. Unikauskas.

Prieš kurį laiką nemažai dėmesio susilaukė ir „Dviračio žiniose“ pasirodę Egidijaus Dragūno-Sel ir Saugirdo Vaitulionio personažai. Atlikėją įkūnijo ugniagesys ir aktorius Gytis Pintulis, o nuomonės formuotoją S. Vaitulionį – Jaunimo teatro aktorius Lukas Petrauskas.

Dviračio žinios. Po kratos Egidijaus namuose, policijos šuo pateko į reanimaciją
Saugirdas apie „influencerius“: tai naujas kultūrinis reiškinys, ar klystu?
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt