Veidai

2019.11.19 18:46

Vietoj pramoginių „Šok su žvaigžde“ suknelių – džinsai ar odinės kelnės

LRT.lt2019.11.19 18:46

Nors įprasta pramoginių šokių šokėjas matyti su ilgomis standartinių šokių sukniomis ar trumputėmis, gausiai dekoruotomis Lotynų Amerikos šokių suknelėmis, LRT TELEVIZIJOS projekto„Šok su žvaigžde“ dalyvės mėgsta įsijausti į įvairius vaidmenis ir savo pasirodymams renkasi kelnes.

Televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė ir Lukas Petkevičius sumanė, kad kvikstepui nebūtinai reikia ilgo sijono ir ant parketo pasirodė pasipuošę odinėmis striukėmis bei kelnėmis. Tąkart jų pasirodymas projekto teisėjai Linai Chatkevičiūtei priminė sceną iš daugeliui puikiai žinomo filmo „Purvini šokiai“, pastatyto devintojo dešimtmečio pabaigoje.

Netradicinį įvaizdį kvikstepui pasirinko ir chorografas Paulius Šinkūnas bei Katerina Voropaj. Jų šokis buvo linksmas, alsuojantis sportine dvasia, tad kad Katerinai būtų lengviau įveikti bėgimo takelį ir iškovoti nugalėtojos trofėjų, jį taip pat špasirinko sportinio stiliaus kelnes.

Ča ča ča – labai žaismingas šokias, kurio nuotaiką puikiai atspindi žaisminga apranga. Tokią savo pasirodymui pasirinko ir atlikėja Paula Valentaitė.

Beje, Paula su kelnėmis šoko ir rumbą, sumaišytą su moderniojo šokio žingsneliais.

Pirmasis komunikacijos specialisto Pauliaus Stravinsko ir Ainės Juzėnaitės šokis projekte – energingasis džaivas. Ainė nusprendė vietoj ryškiaspalvės suknelės dėvėti juodą kombinezoną.

Savo pasirodymams kelnes buvo pasirinkusios ir televizijos laidų vedėja, „influencerė“ Indrė Stonkuvienė ir šokėja Leta Kripaitė, kurios su projektu jau atsisveikino.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt