Naujienų srautas

Veidai2019.11.18 19:01

Trys geriausiai praėjusį šeštadienį komisijos įvertintos „Šok su žvaigžde“ poros: kai kas net gavo dešimtuką

LRT.lt 2019.11.18 19:01

Septintojoje LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ laidoje žiūrovų palaikymo pritrūko atlikėjui ir grupės „The Roop“ lyderiui Vaidotui Valiukevičiui bei Letai Kripaitei, palikusiems šokių projektą, tačiau sėkmė tą vakarą šypsojosi Austėjos Lukaitės ir Edvino Belousovo porai, Pauliaus Stravinsko ir Ainės Juzėnaitės duetui ir Katerinai Voropaj su Pauliumi Šinkūnu.

Daugiausia komisijos balų praėjusį šeštadienį pelnė aktorės Austėjos Lukaitės ir Edvino Belousovo pasirodymas. Kaip ir kiekvienas jų šokis, taip ir šis Vienos valsas buvo vadinamas nedideliu spektakliu.

Tiesa, kompetentinga teisėjų komisija – Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, Pasaulio ir Europos pirmenybių daugkartinė medalininkė Lina Chatkevičiūtė, Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas – gyrė, kad šį vakarą išvydo ne tik gražų spektaklį, bet ir gražų šokį.

Be to, fatališka, prabangą mėgstančia dama tapusi Austėja įrodė, kad šokti galima net ir ant stalo. Pademonstravę dar nematytą savo pusę, Austėja ir Edvinas gavo 28 balus. Beje, L. Chatkevičiūtė prisipažino, kad šis pasirodymas ištirpdė jos širdį ir porai skyrė aukščiausią įvertinimą – 10.

Antroje vietoje pagal komisijos skirtus balus atsidūrė komunikacijos specialisto Pauliaus Stravinsko ir Ainės Juzėnaitės rumba.

„Vienas malonumas stebėti, labai džiaugiuosi jūsų pažanga“, – šokėjus gyrė V. Visockas, o L. Chatkevičiūtė pridūrė, kad šokis, muzika ir emocija atrodė kone tobulai.

„Šiandien buvo gera, ramu ir tikra“, – apie savo šokį kalbėjo pats Paulius. Už tą tikrumą ir beveik tobulą pasirodymą pora gavo 26 teisėjų balus. Tai – aukščiausias poros įvertinimas projekte.

Trečioje vietoje liko 25 komisijos balus gavusi Pauliaus Šinkūno ir Katerinos Voropaj pora. Prieš savo pasirodymą choreografas P. Šinkūnas atliko repo kūrinį apie visus projekto dalyvius, o po jo persikūnijo į odontologą, drauge su K. Voropaj šokusį džaivą. Energigam poros pasirodymui ir puikiai nuotaikai komplimentus žarstė ir teisėjai.

Paula Valentaitė su šokių partneriu Gedvinu Meškausku ir Ugnė Siparė su Luku Petkevičiumi praėjusį šeštadienį surinko po 24 komisijos balus, Vaidotas Valiukevičius su Leta Kripaite – 22 balus, Simona Nainė su Ligitu Bernatavičiumi sulaukė 21 komisijo balo, Simas Kučas su Melisa Valinovič – 13 balų.

Komisijos balai lėmė pusę galutinio poros vertinimo, dar pusę – žiūrovų balsai. Kaip balsavo žiūrovai laidų metu nerodoma, visų laidų žiūrovų balsavimo rezultatai bus paskelbti po projekto finalo portale LRT.lt. Kiekvienos laidos metu žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi