Naujienų srautas

Veidai2019.11.22 20:53

Mantas Katleris į savo laisvalaikio rekomendacijų sąrašą įtraukė ir dainą „Juoda orchidėja“

Televizijos laidų ir renginių vedėjas Mantas Katleris sako, kad realus gyvenimas yra nuobodus, todėl knygose, muzikoje ir filmuose stengiasi ieškoti fizikos dėsniams prieštaraujančių fragmentų. Ką Mantas rekomenduoja nuoboduliui prasklaidyti?

Kaip humoristas pasakoja LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“, per darbų gausą pasimėgauti laisvalaikio malonumais vis pritrūksta laiko, todėl tenka skirstyti prioritetus. Ir nors knygoms laiko dažnai pristinga, jis vis dėlto žino, kurią galėtų rekomenduoti.

Andrzej Sapkowski „Raganius“

„Deja, turiu per mažai laiko knygoms skaityti. Jas dažniausiai skaitau kelionėse, kai bandau įdegti ir reikia puse valandos gulėti ant vieno šono. Besidegindamas paskaitau knygą. Visiems rekomenduoju „Raganius“. Tai yra mūsų kaimyno lenko Andrėjaus Sabkovskio kūrinys“, – pataria M. Katleris.

„Galaktikos sergėtojai“ (rež. J. Gunn).

„Visus mus traukia prie žemės. Man smagu pažiūrėti filme kai kas nors skraido, pavyzdžiui“, – sako M. Katleris. Anot jo, tai ganėtinai juokingas filmas, turinti rimtų poteksčių, gvildenamos meilės, draugystės ir santykių su tėvais temos. Juk šios trys temos – pačios svarbiausios, pastebi jis ir sako pats filmą matė jau keturis kartus.

„MG International“ „Juoda orchidėja“

„Iš tų trijų dalykų muzika – paskutinėje vietoje, nes 31-erių metų man atrodo muzika pradeda erzinti. Tai pasidaro tiesiog triukšmas. Aš negaliu egzistuoti namuose, jei groja muzika, man trukdo susikaupti. Patraukiame iškart muziką į šoną“, – pasakoja Mantas ir rekomenduoja dainą „Juoda orchidėja“.

Jo teigimu, tai yra universaliausia daina pasaulyje: tinka ir vestuvėms, ir laidotuvėms, nes per vestuves visi ploja, tačiau pagal šią dainą galima ir paverkti. „Šita daina yra geriausia, „MG International“ – geriausi kūrėjai“, – patikina Mantas.

Išsamiau – vaizdo įraše.

Manto Katlerio rekomendacijos: kultūroje ieškau fizikos dėsniams prieštaraujančių fragmentų
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi