Veidai

2019.11.16 20:14

„Šok su žvaigžde“ dar vienas atsisveikinimas – paskutinį savo šokį projekte atliko Vaidotas ir Leta

papildyta V. Valiukevičiaus komentaru
LRT.lt 2019.11.16 20:14

Septintoji LRT TELEVIZIJOS projekto laida „Šok su žvaigžde“ sėkminga tapo Austėjos Lukaitės ir Edvino Belousovo porai, surinkusiais daugiausiai komisijos balų. Žiūrovų palaikymo šį vakarą kiek pritrūko atlikėjui ir grupės „The Roop“ lyderiui Vaidotui Valiukevičiui bei Letai Kripaitei, atsisveikinusiems su projektu.

Septintąjį projekto vakarą ant parketo pasirodė aštuonios poros, deja, kitą šeštadienį pamatysime tik septynias. Šį vakarą su projektu atsisveikino Vaidoto ir Letos pora.

„Viskas gerai, gyvenimas eina į priekį, nereikia žiūrėti atgal. Esu labai laimingas, kad labai daug sužinojau, išmokau naujų šokių, susipažinau su puikiais žmonėmis. Tai nuostabu, o dabar judu toliau“, – iškart po tiesioginės transliacijos portalui LRT.lt sakė V. Valiukevičius.

Šį, kiek niūroką lapkričio vakarą Vaidotas ir Leta ant parketo atnešė vasariškos šilumos ir atliko sambą. Už puikią nuotaiką, atostogų nuojautas bei šypsenas porą gyrė ir projekto teisėjai, porai skyrę 22 balus.

Kaip ir kiekvieną „Šok su žvaigžde“ šeštadienį, šįvakar taip pat netrūko puikių šokių. Be V. Valiukevičiaus ir L. Kripaitės ant parketo sukosi dar septynios poros, o jų pasirodymus vertino kompetentinga komisija: Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, Pasaulio ir Europos pirmenybių daugkartinė medalininkė Lina Chatkevičiūtė, Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas.

Pirmuoju vakaro pasirodymu tapo komunikacijos specialisto Pauliaus Stravinsko ir Ainės Juzėnaitės rumba.

„Vienas malonumas stebėti, labai džiaugiuosi jūsų pažanga“, – sakė V. Visockas, o L. Chatkevičiūtė pridūrė, kad šokis, muzika ir emocija atrodė kone tobulai.

„Šiandien buvo gera, ramu ir tikra“, – apie savo šokį kalbėjo pats Paulius. Už tą tikrumą ir kone tobulą pasirodymą pora gavo 26 teisėjų balus. Tai – aukščiausias poros įvertinimas projekte.

Kiekvienas aktorės Austėjos Lukaitės ir Edvino Belousovo pasirodymas vadinamas nedideliu spektakliu. Teisėjai gyrė, kad šį vakarą išvydo ne tik gražų spektaklį, bet ir gražų šokį.

Be to, fatališka, prabangą mėgstančia dama tapusi Austėja įrodė, kad šokti galima net ir ant stalo. Pademonstravę dar nematytą savo pusę, Austėja ir Edvinas gavo 28 balus. Beje, L. Chatkevičiūtė prisipažino, kad šis pasirodymas ištirpdė jos širdį ir porai skyrė aukščiausią įvertinimą – 10.

Apie septynetą iš teisėjų svajojantis teniso treneris ir modelis Simas Kučas su Melisa Valinovič ant parketo žengė tretieji. Odine liemene ir kelnėmis pasipuošęs Simas ir Melisa pasadoblį sušoko roko ritmu ir studijoje užkūrė liepsnas. „Už tokį pasadoblį tik pragaran. Deja, aš pasadoblio nepamačiau“, – kalbėjo J. Kučinskas. Pora surinko 13 balų.

Dėl gero pasirodymo „influencerei“, mados prekės ženklo įkūrėjai Simonai Nainei repetuoti tenka važiuoti į Alytų, kur gyvena jos partneris Ligitas Bernatavičius.

Dėl gero pasirodymo ji kartais dar turi pasistengti ir namuose, nes pati siuva sau sukneles. Šio vakaro fokstrotą ji taip pat atliko pačios kurta suknele, kurią pabaigė tiesioginės transliacijos išvakarėse.

Tiesa, suknelės šį vakarą teisėjai nevertino, o už šokį porai skyrė 21 balą.

Antrąjį vakaro Vienos valsą atliko Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas. Prieš šokį rodytame reportaže Paula pasakojo, kad jos pasirodymai projekte vėl grįžti prie šokių įkvėpė jos mažąjį broliuką, septynerių Hubertą.

Netradicinių sprendimų ant parketo ieškantys Paula ir Gedvinas Vienos valsui šį vakarą pasirinko atlikėjos Rihannos dainą. Tačiau J. Kučinskas sakė, kad toks sprendimas ir poros valsas jį tiesiog užbūrė. Pagyrimų negailėjo ir kiti teisėjai bei Vienos valsą įvertino 24 balais.

Dužo vazos, netrūko emocijų ir dramos televizijos laidų vedėjai Ugnei Siparei ir Lukui Petkevičiui šokant tango. „Šokyje sunkiausia buvo susipykti su Luku. Šią dalį teko gerokai parepetuoti“, – prisipažino Ugnė. Poros tango komisija įvertino 24 balais.

Prieš savo pasirodymą choreografas Paulius Šinkūnas atliko repo kūrinį apie visus projekto dalyvius, o po jo persikūnijo į odontologą, drauge su Katerina Voropaj šokusį džaivą. Energigam poros pasirodymui ir puikiai nuotaikai komplimentus žarstė ir teisėjai, už šokį skyrę 25 balus.

Komisijos balai lėmė pusę galutinio poros vertinimo, dar pusę – žiūrovų balsai. Kaip balsavo žiūrovai laidų metu nerodoma, visų laidų žiūrovų balsavimo rezultatai bus paskelbti po projekto finalo portale LRT.lt. Kiekvienos laidos metu žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

Tiesiogiai iš „Šok su žvaigžde“ užkulisių. Austėja Lukaitė: džiaugiuosi, kai Edvino mama atveža maisto į repeticijas