Naujienų srautas

Veidai2019.11.15 18:07

7-ajai „Šok su žvaigžde“ laidai besirengiantys Simas ir Melisa – apie idėjas komisijai ir Melisos silpnybes

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT.lt 2019.11.15 18:07

„Norėčiau, kad bent kartą komisijos balų lentelėje nebūtume paskutinėje vietoje“, – portalui LRT.lt sako teniso treneris Simas Kučas, su partnere Melisa Valinovič dalyvaujantis LRT TELEVIZIJOS projekte „Šok su žvaigžde“. Galbūt šį tikslą jam pavyks įgyvendinti jau rytoj, o kol kas pora treniruojasi ir dailina rytojaus pasirodymą.

Praėjusios savaitės šokį Simas dedikavo Olandijoje gyvenančiai mamai. Ji kiekvieną šeštadienį stebi sūnaus pasirodymus, tad toks sūnaus gestas jai tapo labai malonia staigmena. Rytoj drauge su Melisa jiedu atliks pasadoblį, kurį skirs visiems juos palaikantiems žiūrovams.

Jau įvyko šešios tiesioginės projekto „Šok su žvaigžde“ transliacijos, liko dar tiek pat. Šešis pasirodymus televizijos žiūrovams jau pademonstravęs Simas prisipažino, kad jam pačiam pats mieliausias pirmasis jo pasirodymas – ča ča ča su raketėmis.

„Šiuo šokiu pristačiau ir savo atstovaujamą sporto šaką, be to, ir pats pasirodymas man atrodė ganėtinai linksmas. Galvojau, kad visai neblogai pavyko, bet kai pamačiau komisijos vertinimus, supratau, kad teks padirbėti“, – juokiasi Simas. O Melisa pridūrė, kad labiausiai užtikrinti jautėsi atlikdami rumbą ir tango.

Simas sako, kad jo tikslas šiame projekte – bent kartą užimti ne paskutinę vietą komisijos balų lentelėje. „Visi esame žmonės, visi turime emocijas, jausmus. Nesakau, kad pykstu ant komisijos, kad taip yra. Teisėjai dirba savo darbą. Kartais pikta būna ant savęs, atrodo, kad galima buvo geriau“, – sako jis.

Visas pokalbis apie dalyvių idėjas komisijai ir slaptas Melisos silpnybes ir žiūrovų balsus – vaizdo įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi