Naujienų srautas

Veidai2019.11.16 15:28

Į „Šok su žvaigžde“ žiūrovų klausimus atsakęs Paulius Stravinskas – apie (ne)saldų partnerės būdą

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT.lt 2019.11.16 15:28

„Kai įdedi tiek laiko ir pastangų, kartais būna sunku suprasti, kodėl komisija parašė vienokį ar kitokį balą“, – prisipažįsta LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvis, komunikacijos specialistas Paulius Stravinskas. Praėjusį šeštadienį prieš šokį parodytame reportaže jis prisipažino, kad ir santykiai su partnere Aine kartais būna ganėtinai įtempti.

„Tačiau atviri pokalbiai padeda padėtį pataisyti. Taigi turėjome rimtą pokalbį, po kurio santykiai pasitaisė. Jos charakteris yra ne iš lengvųjų ir nevisiškai saldus, tačiau labai ją gerbiu, nes ji – mano trenerė, profesionalė, visų mūsų šokių choreografė. Tai, ką žiūrovai išvysta kiekvieną šeštadienį, yra Ainės autoriniai darbai. Taigi ji – žmogus, talpinantis daugybę gebėjimų“, – sako Paulius.

Kai kurie žiūrovai domėjosi, kaip jis vertina tai, kad su projektu turėjo atsisveikinti Indrės Stonkuvienės ir Rolando Beržinio pora.

„Buvo lengvas šokas. Tikrai maniau, kad ji tikrai bus projekto finale. Man jos šokiai patikdavo, nes turėdavo konkrečią idėją, žinutę. Kai matai, kaip žmonės stengiasi, kaip rimtai į projektą žiūri, kiekvienos poros iškritimas yra nuostaba. Tokias pačias emocijas, manau, sukelia atsisveikinimas su kiekviena pora“, – įsitikinęs P. Stravinskas.

Projekto gerbėjai taip pat klausė, kaip jis jaustųsi, jei pačiam tektų iškristi, o Simas Kučas, nuolat užimantis paskutinę vietą komisijos balų lentelėje, liktų.

„Nesvarbu, kurios poros lieka, bet kuriuo atveju iškristi būtų apmaudu – suktis šiame projekte tikrai be galo smagu, be to, kad įdedama nemažai pastangų ir laiko. Be to, aš, kaip žiūrovas, galiu vertinti tik ar man patiko pasirodymas, ar ne.

Visos poros turėjo pasirodymų, kurie man paliko gerą įspūdį, turėjo ir tokių, kurie man galbūt patiko mažiau. Tačiau vienos poros neišskirčiau“, – patikina jis.

Beje, žiūrovai žarstė ne tik klausimus, bet ir gyrė P. Stravinską už plastiškumą, taip pat teiravosi, ar jis nėra nusivylęs komisijos balais. Jis neslepia, kad įdėjus daug pastangų komisijos balai kartais liūdina, o komplimentus palydintis šešetas ar septynetas kartais sukelia apmąstymus, kodėl.

„Vis dėlto tai šokių, o ne teatro projektas, tad stengiesi šokti, o ne kurti spektaklius“, – nuomone dalijasi dalyvis.

Jis teigia, kad jau nebegalvoja ir apie tai, kaip balsuoja žiūrovai: galbūt po pirmųjų laidų buvo kiek smalsiau, tačiau dabar dėl to nebesuka galvos, juk svarbiausia – kuo ilgiau pasilikti projekte.

Kurie šokiai jam pasirodė sudėtingiausi? Kaip gyvena jo augintiniai šunys? Ar lieka laiko fotoaparatui? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – vaizdo įraše.

Paklausk žvaigždės. Paulius Stravinskas: paskutinį kartą fotoaparatą laikiau rankoje, kai reikėjo jį išardyti
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi