Naujienų srautas

Veidai2019.11.14 17:57

Džiugios naujienos „Draugų“ gerbėjams: serialo žvaigždes vėl susiburs naujam projektui

LRT.lt 2019.11.14 17:57

Kol kas neaišku, kada ir kaip tai atrodys, tačiau panašu, kad galime tikėtis visus serialo „Draugai“ aktorius išvysti drauge, rašoma BBC. Kalbas apie galimą „Draugų“ susivienijimą ekrane kursto ir aktorė Jennifer Aniston, apie tai užsiminusi interviu.

Kaip praneša BBC, vyksta derybos dėl dar vieno bendro „Draugų“ serialo aktorių darbo – specialios programos, kurioje galime tikėtis išvysti visus šešis aktorius (Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Mattas LeBlancas, Matthew Perry, Davidas Schwimmeris) kartu. Šiame projekte darbuosis ir serialo kūrėjai Davidas Crane’as and Marta Kauffman.

„Mes kažko norėtume, tačiau dar nežinome, kas tai galėtų būti“, – duodama interviu Ellen DeGeneris kalbėjo J. Aniston. Nors, kaip skelbia hollywoodreporter.com, reikalai pajudėjo, niekas dar nėra tiksliai žinoma ir iki galo nuspręsta, neaišku ir kaip toji speciali programa galėtų atrodyti. Viskas dar tik pradinėse stadijose.

Taip pat rašoma, kad naujoji programa bus rodoma „HBO Max“ platformoje. Beje, praėjusiais metais „Netflix“ platformoje parodyti visi 10 serialo „Draugai“ sezonų atrado naujus namus – „HBO Max“ už maždaug 38.6 mln. eurų penkeriems metams įsigijo serialo teises.

Kalbas apie tai, kad visus „Draugus“ galėsime vėl išvysti viename projekte, pakurstė ir tai, kad neseniai prie socialinio tinklo „Instagram“ prisijungusi aktorė Jennifer Aniston paviešino bendrą šešių serialo aktorių nuotrauką.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi