Naujienų srautas

Veidai2019.11.14 15:00

Indijoje viešintis Velso princas gimtadienio tortą gavo iš vietos mokinių

Lapkričio 14-ąją 71-ąjį gimtadienį mini britų monarchas princas Charlesas, kuris yra yra vyriausias Elžbietos II sūnus. Šiemet jis gimtadienį pasitiko viešėdamas užsienyje, tad šią dieną jį sveikino ir Mumbajaus mokiniai, įteikę tortą.

Jis – pirmasis eilėje į Jungtinės Karalystės ir 15 užjūrio teritorijų sostą. Škotijoje jis žinomas kaip Rotsėjaus hercogas, o Pietų Anglijoje – Kornvalio hercogas.

Charlesas su princese Diana susilaukė dviejų sūnų – princo Williamo ir princo Harry. Pastaraisiais metais princas Charlesas su žmona Camila daug keliauja atstovaudami karališkąjai šeimai.

Be to, jis turi įvairių socialinių ir humanitarinių interesų: įkūrė savo fondą, yra daugelio labdaros organizacijų rėmėjas ar prezidentas. Jis keletą dešimtmečių remia ekologišką žemdirbystę, bando atkreipti visuomenės dėmesį į klimato kaitą. Jo pastangos gamtosaugoje buvo įvertintos daugybe apdovanojimų.

Kadangi šiemet jis gimtadienį sutiko Indijoje, šventinį tortą jam pirmieji įteikė vienos Mumbajaus mokyklos auklėtiniai.

Su gimtadieniu princą sveikinę Sasekso ir Kembridžo hercogai socialiniuose tinkluose dalijosi šiltomis jo ir anūkų akimirkomis.

Tai pat žiūrėkite vaizdo įrašą (nuo 48.50 min.)

Labas rytas, Lietuva I d. Minint pasaulinę diabeto dieną: menininkės Agnės Kišonaitės instaliacija „Cukrinė širdis“, skirta priminti, jog sergant svarbu nepamiršti širdies
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi