Veidai

2019.11.13 19:57

Komisija praėjusią savaitę geriausiai įvertino meilės aistras, o vieną porą netgi pamokė šokio judesių

LRT.lt2019.11.13 19:57

Panašu, kad po šiurpinančio LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ Helovino vakarėlio, projekto teisėjai buvo išsiilgę jausmingų pasirodymų, pasakojančių meilės istorijas. Būtent šios praėjusią savaitę komisijos buvo įvertintos geriausiai.

Vakarą pasadobliu pradėjusi „Influencerės“ ir mados prekės ženklo įkūrėjos Simonos Nainės bei Ligito Bernatavičiaus pora surinko 24 balus.

Beje, prieš šokį rodytame reportaže Simona prisipažino, kad kiekvieną savaitę galvą suka ne tik dėl paties šokio, bet ir dėl kostiumų – kai kurias šokių sukneles projektui sukūrė ir siuvo ji pati.

Tiek pat komisijos balų (24) surinko ir televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė ir Lukas Petkevičius, atlikę emocingą rumbą. Tiesa, komentuodami poros pasirodymą nuo savo kėdžių pakilo ir projekto teisėjai bei pademonstravo vieną iš rumbos judesių.

Aktorė, atlikėja Austėja Lukaitė ir Edvinas Belousovas, anot komisijos, jau įrodė, kad gali atlikti bet kokį vaidmenį, tačiau drama porai tinka labiausiai. Ant parketo pasirodė jautrūs meilės laiško žodžiai, o iš pasadoblio žingsnelių susidėjo jausmingas dviejų įsimylėjusių žmonių pasakojimas, komisijos įvertintas 26 balais.

Vis dėlto daugiausiai, 28 balus, komisija praėjusį šeštadienį skyrė choreografo Pauliaus Šinkūno ir Katerinos Voropaj fokstrotui. Šis buvo ganėtinai linksmas, nors emocijų ir dramos jame taip pat nestigo - šokio pabaigoje ant parketo pasirodė ir projekto choreografas Kęstutis Andrijevskis, suvaidinęs dar vieną džentelmeną siekiantį damos dėmesio. Tiesa, Paulius jį greitai išvarė.

„Tai geriausia, ką mačiau šiame projekte“, – po poros pasirodymo sakė projekto teisėjas J. Kučinskas, porai parašęs dešimtuką. Jam antrino ir E. Visockaitė, poros fokstrotą pavadinusi geriausiu vakaro pasirodymu. „Jūsų šokis sušildė mano šaltą širdį“, – juokais pridūrė L. Chatkevičiūtė, taip pat negailėjusi komplimentų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt