Veidai

2019.11.13 06:23

BBC atstovai neperkalbami: „Šok su žvaigžde“ žiūrovų balsai gali būti parodyti tik po projekto finalo

LRT TELEVIZIJAI, pagal originalų BBC formatą kuriančiai projektą „Šok su žvaigžde“, ir taip jau padaryta išimtis bei leista balsavimo rezultatus atskleisti po projekto finalo, pastebi LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas. Anot jo, BBC toks projektas rodomas jau septynioliktą sezoną ir žiūrovų balsai niekada nebuvo atskleisti.

Nors pagal originalų BBC formatą kuriamas LRT TELEVIZIJOS projektas „Šok su žvaigžde“ pasiekė pusiaukelę ir eteryje jau parodyta pusė laidų, nepasitenkinimo banga dėl to, kad laidų metu nerodomi žiūrovų balsai neslūgsta. A. Giržadas neseniai vėl bendravo su BBC atstovais, kurie šioje situacijoje siūlė išlikti kantriais.

„Kaip jau minėta, BBC mums ir taip padarė išimtį, kad leido žiūrovų balsus parodyti projektui pasibaigus portale LRT.lt. Jungtinėje Karalystėje projektas rodomas jau 17-ąjį sezoną ir žiūrovų balsavimo rezultatai niekada nebuvo atskleisti.

Taigi po kiekvienos laidos paviešinti LRT žiūrovų balsų jie taip pat nesutinka bei ragina išlikti kantriais. Anot jų, žiūrovai netrukus supras, kad „patinka“ paspaudimai po dalyvių įrašais socialiniuose tinkluose ne tas pats, kas balsai telefonu. Tai, kad vienas ar kitas žmogus yra populiarus socialinėje erdvėje, dar nereiškia, kad jis sulaukia daug žiūrovų palaikymo ir balsų“, – portalui LRT.lt sako A. Giržadas.

Kaip A. Giržadui pasakojo BBC atstovai, toks sprendimas buvo priimtas todėl, kad balsuojama būtų už to vertas poras ir nevyktų telefoninio balsavimo varžybos. Iš pradžių į tai skeptiškai žiūrėta ir Jungtinėje Karalystėje, tačiau netrukus žiūrovai priprato prie formato sąlygų ir pasipiktinimo nejaučia.

LRT.lt primena, kad LRT TELEVIZIJOS žiūrovai po „Šok su žvaigžde“ finalo galės pamatyti visų laidų balsavimo rezultatus ir pamatys, kaip rikiavosi balsavusiųjų simpatijos. Pusę galutinio poros įvertinimo sudaro vienos laidos metu surinkti komisijos balai, pusę – žiūrovų balsai. Kiekvienos laidos metu žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.