Veidai

2019.11.12 15:16

Naujoje kunigo Beno Lyrio knygoje – ne tik jautrios poeto mintys, bet ir gerbėjų atsiųstos nuotraukos

LRT.lt2019.11.12 15:16

Šv. Kalėdų proga – nauja kunigo ir poeto Beno Audriaus Martusevičiaus, socialinėje erdvėje geriau žinomo kaip Benas Lyris, knyga „Aprenk mane savo Meile“. 5-ojoje autoriaus knygoje skaitytojai ras ne tik jautrias kunigo mintis, bet ir knygos iliustracijomis tapusias jo kūrybos gerbėjų nuotraukas.

Šv. Kalėdų proga pasirodys 5-oji jautriomis mintimis apie meilę ir gyvenimą socialiniuose tinkluose besidalijančio kunigo Beno Lyrio knyga. Kunigas su savo sekėjais pasidalijo, jog naujosios knygos „Aprenk mane savo Meile“ maketas jau nukeliavo į leidyklą.

„Ši knygelė – tarsi terapija kiekvienai dienai. Joje sudėtos mintys apie gyvenimą, meilę, draugystę, tikėjimą, mamą, tėtį, šeimą, laiką, atleidimą, paprastumą. Knygos „Aprenk mane savo Meile“ tikslas – leisti skaitytojams ateinančiais metais keliauti kartu su mano mintimis, tačiau jose atrasti ir tokių pamąstymų, kurie padėtų gyventi su savimi ir pasauliu“, – apie netrukus pasirodysiančią knygą portalui LRT.lt pasakoja kunigas Benas Lyris.

Naujoji kunigo knyga suskirstyta temomis, joje nugulusios Beno Lyrio mintys neilgos, todėl neįpareigoja skaitytojo knygą skaityti nuosekliai. „Skaitytojas galės rasti mintis pagal norimą temą. Knygą sudaro 304 puslapiai, mėlyna jos viršelio spalva priskiriama Marijos garbei, o aukso raidėmis parašytas pavadinimas – tarsi nuoroda į Dievą“, – apie knygos struktūrą ir dizainą pasakoja kunigas.

Prie knygos prisidėjo ir Beno Lyrio kūrybos gerbėjai, kurį laiką kunigui siuntę nuotraukas, kuriose įamžino ar įsiamžino su jo mintimis. Sekėjų darytos nuotraukos taps naujosios Beno Lyrio knygos iliustracijomis.

„Knygoje kviečiu apsirengti Meile, nes tai – vienintelė tikrovė, kurioje nėra baimės ir mirties, pats gražiausias rūbas, viskam suteikiantis prasmę. Juk Meilė yra vieta, kurioje įvyksta Dievas“, – apie naująją knygą pasakoja Benas Lyris.

Benas Lyris yra išleidęs knygas „Tavo meilė mano akys“, „Mano popierius Tavo širdis“, „Mano laikas – Tu“ ir „Liturgija Meilės“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt