Naujienų srautas

Veidai2019.11.11 11:07

Leonardo DiCaprio – 45-eri: aktorius yra vaidinęs ir seriale „Santa Barbara“

žiūrėkite epizodą

Lapkričio 11-ąją 45-ąjį gimtadienį švenčia tituluotas Holivudo aktorius ir prodiuseris Leonardo DiCaprio. Jis – MTV filmų apdovanojimų, „Auksinio gaublio“, „Sidabrinio lokio“ savininkas, šešis kartus nominuotas „Oskarui“. Pirmąjį ir kol kas vienintelį „Oskarą“ laimėjo prieš kelerius metus.

L. DiCaprio vaidina vaidina nuo vaikystės. Pirmieji jo vaidmenys buvo tokiuose serialuose kaip „Ak, jau tie tėvai“ ir net garsiajame „Santa Barbara“. Jame L. DiCaprio suvaidino jaunąjį Masoną Capwellą, už šį vaidmenį net buvo nominuotas kaip geriausias jaunasis aktorius.

Aktorius sukūrė dešimtis vaidmenų, už kuriuos vėliau buvo nominuotas ne vienam apdovanojimui. Ryškiausi jo vaidmenys filmuose „Titanikas“, „Didysis Getsbis“, „Volstrito Vilkas“, „Pagauk, jei gali“, „Pradžia“, „Ištrūkęs Džango“, tačiau „Oskarą“ pagaliau pelnyti padėjo „Hju Glaso legenda“.

L. DiCaprio – ir gamtosaugos aktyvistas. Yra įkūręs fondą, prodiusavęs du trumpus dokumentinius filmus apie povandeninį gyvūnų gyvenimą ir pasaulinį atšilimą.

L. DiCaprio – seriale „Santa Barbara“ (nuo 16.05 min.):

Išsamiau – laidos įraše (nuo 51.41 min.):

Labas rytas, Lietuva I d. Vedybų sutartis: neretai žmonės įsivaizduoja visai priešingą šios sutarties reikšmę, nei ji yra iš tiesų
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi