Naujienų srautas

Veidai2019.11.09 21:01

„Šok su žvaigžde“ paliko dar viena pora – ant parketo nebeišvysime Manto ir Karolinos

LRT.lt 2019.11.09 21:01

Šeštoji LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ laida buvo sėkminga porai, šį vakarą pažymėtai šeštuoju numeriu, – Pauliui Šinkūnui ir Katerinai Voropaj, surinkusiems daugiausiai komisijos balų. Fortūna šįkart nusisuko nuo praėjusią savaitę komisijos geriausiai įvertintų Manto Tautvaišo ir Karolinos Pukšto – jie su projektu atsisveikino.

„Pusė projekto. Nueitas nelengvas ir ganėtinai ilgas kelias. Tikrai džiaugiuosi tuo, kas įvyko mano gyvenime, daug visko patyriau. Labai noriu padėkoti Karolinai, kad turėjo tiek ištvermės su manimi. Manau, kad ir ji, ir aš patobulėjome, kažko naujo išmokome, atradome. Taip pat esu dėkingas mūsų choreografui Kęstučiui Andrijevskiui.

Šis kelias kelias tikrai buvo įspūdingas ir viskas nuguls į mano prisiminimų dėžę“, – pasibaigus tiesioginei transliacijai portalui LRT.lt sakė plaukų stilistas M. Tautvaišas kartu su partnere K. Pukšto, televizijos žiūrovams padovanoję šešis įsimintinus pasirodymus.

Šis projektas išties nenuspėjamas – vieną dieną gali būti lyderis, kitą – esi priverstas atsisveikinti. Praėjusią savaitę daugiausiai komisijos balų gavę Mantas ir Karolina šį vakarą šoko šiltą ir itališkų atostogų nuotaika alsuojantį fokstrotą, tapusį paskutiniu poros šokiu. Pasirodymas komisijos buvo įvertintas 22 balais. Deja, šįkart pritrūko žiūrovų palaikymo ir pora su projektu atsisveikino.

Kitą šeštadienį ant projekto parketo suksis aštuonios poros. Viena jų – „influencerės“ ir mados prekės ženklo įkūrėjos Simonos Nainės bei Ligito Bernatavičiaus pora. Būtent jie pradėjo šeštąjį projekto vakarą, atlikę pasadoblį. Simona prisipažino, kad kiekvieną savaitę galvą suka ne tik dėl paties šokio, bet ir dėl kostiumų – kai kurias šokių sukneles projektui sukūrė ir siuvo ji pati.

„Simona – labai stropi šokėja, visuomet kruopščiai atliekanti namų darbus. Namų darbus ji atliko ir šįkart, tačiau pasigedau šokio charakterio“, – kalbėjo E. Visockaitė, o jos kolega J. Kučinskas patikino, kad pirmą kartą matė tokį apgalvotą pasadoblį. Pirmasis šio vakaro pasirodymas surinko 24 komisijos balus.

Pasadoblį keitė atlikėjos Paulos Valentaitės ir Gedvino Meškausko samba. „Žiūrėdama šį pasirodymą, suabejojau, ar tikrai gerai pažįstu Paulą. Man įdomu pažiūrėti, kaip ji atsiskleis ateityje“, – sakė L. Chatkevičiūtė. Komisija poros sambai skyrė 18 balų.

Praėjusią savaitę, kai vedėjai vardijo saugias poras, paskutiniai ant parketo liko Indrės ir Rolando pora bei atlikėjas Vaidotas Valiukevičius ir Leta Kripaitė. Tokia akistata su iškritimu pažadino – Vaidotas sakė supratęs, kad vis dėlto tai yra žaidimas, kurio tikslas mėgautis. „O šokti – tikrai smagu“, – patikino jis. Šokti tango Vaidotas išėjo užsirišęs akis, o šoko pagal filmo „Moters kvapas“ garso takelį.

„Šokis yra menas. O parinkti šokiui temą – dar didesnis menas. Dėkoju porai, kad jie papasakoja daug įdomių istorijų ir dar atsižvelgia į mūsų pastabas“,– kalbėjo E. Visockaitė. Vaidoto ir Letos tango pradžiugino ir L.Chatkevičiūtę, gyrusią porą už spartų tobulėjimą bei puikų atlikimą. Poros tango įvertintas 23 balais.

Suskambus Lotynų Amerikos šokiams kiek nebūdingai muzikai, televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė ir Lukas Petkevičius pademonstravo emocingą rumbą.

Komentuodami poros pasirodymą nuo savo kėdžių pakilo ir projekto teisėjai bei pademonstravo vieną iš rumbos judesių. Komisijai balų šį vakarą niekas neskyrė, o Ugnės ir Luko šokis surinko 24.

Fokstrotą šį vakarą pademonstravo choreografas Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj. Tiesa, šokio pabaigoje ant parketo pasirodė ir projekto choreografas Kęstutis Andrijevskis, tačiau Paulius greitai jį išvarė. Prisipažinę, jog ne visuomet supranta, ko iš jų tikisi komisija, Paulius ir Katerina, šį vakarą juos paliko be žado.

„Tai geriausia, ką mačiau šiame projekte“, – sakė J. Kučinskas, porai parašęs dešimtuką. Jam antrino ir E. Visockaitė, poros fokstrotą pavadinusi geriausiu vakaro pasirodymu.

„Jūsų šokis sušildė mano šaltą širdį“, – juokavo L. Chatkevičiūtė, taip pat negailėjusi komplimentų. Komisijos išgirtas šokis įvertintas 28 balais.

Vieną Paulių ant parketo keitė kitas – septintieji šį vakarą pasirodė komunikacijos specialistas, improvizacijos teatro trupės aktorius, Lietuvos šunų kinkinių sporto federacijos prezidentas Paulius Stravinskas ir Ainė Juzėnaitė, atlikę lėtąjį valsą.

„Tai buvo pats techniškiausių ar bent jau vienas iš kokybiškiausių lėtųjų valsų šiame projekte“, – gyrė E. Visockaitė, vis dėlto pasigedusi šiame šokyje prieskonių. Jų šiek tiek trūko ir kitiems teisėjams. Už technišką valsą pora gavo 21 balą.

Šio vakaro kvikstepą teniso treneris Simas Kučas skyrė savo mamai, gyvenančiai Olandijoje. Nešinas rožių puokšte jis šokiui pakvietė ir ryškiai žydra suknele pasipuošusią Melisą Valinovič.

„Simai, šypsojausi viso jūsų šokio metu. Man buvo nuoširdžiai smagu dėl to, ką mačiau ant parketo. Tu tikrai šokai“, – pasidžiaugė L. Chatkevičiūtė jai antrino ir J. Kučinskas.

„Nepykite, ant mūsų, kad negalime jums skirti tokių aukštų balų, kaip kitoms poroms. Žinau, kaip jūs dirbate ir kiek pastangų įdedate. Matau, kaip jus myli žiūrovai ir toliau tegul myli“, – kalbėjo E. Visockaitė. Nors ir gyrė pasirodymą, komisiją Simui ir Melisai skyrė 17 balų.

Šį vakarą užbaigė devintoji pora – aktorė, atlikėja Austėja Lukaitė ir Edvinas Belousovas. „Jūs jau įrodėte, kad galite atlikti bet kokį vaidmenį, tačiau drama jums tinka labiausiai“, – apie poros atliktą pasadoblį kalbėjo E. Visockaitė. Už jausmingą ir dramatišką pasirodymą komisija skyrė 26 balus.

Kaip ir kiekvieną šeštadienį porų pasirodymus vertino projekto teisėjai: pasaulio ir Europos pirmenybių daugkartinė medalininkė Lina Chatkevičiūtė, Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas, daugkartinė Lietuvos čempionė bei tarptautinių varžybų prizininkė ir nugalėtoja Eglė Visockaitė.

Jų balai sudaro pusę galutinio poros vertinimo. Kiekvieną šeštadienį susumavus komisijos balus ir žiūrovų balsus, paaiškėja, kuri pora turi atsisveikinti.

Projektas kuriamas pagal originalų BBC formatą, o viena iš licencijos sąlygų – nerodyti, kaip balsuoja žiūrovai. „Ir tai yra neginčijama. BBC jau padarė mums išlygą ir tai, kaip balsavo žiūrovai, galėsime paviešinti portale LRT.lt po projekto finalo“, – sakė prodiuseris Audrius Giržadas. Žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

„Šok su žvaigžde“ užkulisiai: kas pažadina dalyvių norą šokti?
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi