Naujienų srautas

Veidai2019.11.08 17:54

Nedidelius „Šok su žvaigžde“ spektaklius kuriantys Austėja ir Edvinas: negalime sau leisti šokti tuščiai

LRT.lt 2019.11.08 17:54

Kai kurie projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvių Austėjos Lukaitės ir Edvino Belousovo pasirodymai taip sujaudina žiūrovus, kad šie rašo padėkos žinutes. Kai kurios jų taip paliečia poros širdis, kad savo gerbėjus netgi pakviečia į LRT studiją.

Per kiekvieną projekto „Šok su žvaigžde“ laidą teisėjai pagiria Austėją ir Edviną už tai, kad kiekvienas jų pasirodymas primena nedidelį spektaklį. Ant parketo jie buvo ir dramatiški, ir linksmi, ir persirengę Adamsų šeimynėlės herojais. „Šį šeštadienį išvysite visiškai kitokį pasirodymą nei praėjusiose laidose. Žadėjome komisijai, kad grįšime į save“, – intriguoja Austėja.

Ji ir Edvinas pasakoja, kad už pagalbą ruošiantis pasirodymams jie yra dėkingi daugybei žmonių, tarp jų – Edvino šeimai. Jei dalyviai patys nespėja užsukti į siuvyklą atsiimti kostiumų ar iki vėlumos repetuodami išalksta, Edvino tėvai visuomet atskuba į pagalbą, o sesuo, tituluota šokėja Patricija Belousova, peržiūrėjusi repeticijų vaizdo įrašais, pasidalija įžvalgomis ir patarimais.

„Negalime sau leisti šokti tuščiai – kiekvieną savaitę kuriame personažus, negali sau leisti šokti tuščiai. Kas norėtų žiūrėti spektaklį, jei aktorius tiesiog atsistojęs ant scenos skaitytų pjesę? Daug dirbame, kad vaidyba, šokis, muzika susilietų į vientisą visumą“, – pasakoja dalyviai.

Nors projekto finalas nenumaldomai artėja, net ir pergalių skonį puikiai žinantis Edvinas sako, kad projektas yra ne apie tai, kas laimės simbolinį trofėjų.

„Šis projektas nėra ir vien tik apie šokį ar šokio techniką. Būtent todėl mūsų pasirodymus matote tokius, kokius matote. Mes nesiekiame pergalės, veikiau norime sujaudinti žiūrovą. Ir iš tiesų po kai kurių laidų gauname žinučių, kuriose žmonės rašo, kad po mūsų šokio jie norėjo verkti. Pavyzdžiui, labai sujaudino vienos gerbėjos Kristinos žinutė, kuri labai sujaudino mus ir mes ją pakvietėme į laidą“, – pasakoja šokėjas.

Visas pokalbis su Austėja ir Edvinu – vaizdo įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi