Veidai

2019.11.09 15:44

Į „Šok su žvaigžde“ žiūrovų klausimus atsako Mantas Tautvaišas: dabar šokiais mėgaujasi labiau nei darbu

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT.lt2019.11.09 15:44

„Pamenu, būdamas paauglys žiūrėdavau šokių projektus ir galvodavau, kaip norėčiau kada nors ir pats tokiame dalyvauti, patekti į televiziją, kameros būtų atsuktos į mane, o aš šokčiau“, – apie jau išsipildžiusią svajonę kalba plaukų stilistas ir projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvis Mantas Tautvaišas.

Kiekvieną savaitę LRT socialinio tinklo „Instagram“ ir feisbuko paskyros sekėjai bei lankytojai gali užduoti klausimus vis kitam projekto dalyviui, šįkart į žiūrovų klausimus atsakė Mantas. Vieni klausinėjo apie šokių projektą, kitiem labiau rūpėjo, ką jis veikia ne ant šokių parketo.

„Tenka anksčiau atsikelti ir vėliau nueiti miegoti. Keliuosi 6.30 val., po valandos būnu repeticijoje, kur praleidžiu porą valandų ir vykstu į darbą. Po šeštos vakaro turiu porą valandų poilsiui, o 21 val. prasideda antroji treniruotė kartais užsitęsianti iki vidurnakčio. Taigi pastaruoju metu ir kavos išgeriu daugiau nei anksčiau“, – apie pasikeitusią dienotvarkę pasakoja.

Paklaustas, kas teikia daugiau malonumo – šokiai ar stilisto darbas, jis sako, kad šiuo metu – šokiai. „Todėl, kad „Šok su žvaigžde“ – laikinas projektas, kuris greitai pasibaigs, o mano darbas išliks. Galbūt todėl dabar kiek labiau mėgaujuosi šokiais.

Žinoma, po savaitgalio visuomet grįžtu į darbą kupinas jėgų ir naujų idėjų, be abejo, su klientais aptariame buvusius mano pasirodymus. Jie – didžiausi mano gerbėjai“, – džiaugiasi Mantas, plaukų stilistu dirbantis jau šešerius metus.

Ką jis darytų, jei iškristų? „Gyvenčiau toliau, juolab, kad mano darbo kalendorius jau užpildytas iki kitų metų pradžios. Be to neseniai įsigijau namus, kuriuos kaip tik įsirenginėju. Taigi darbas, šokiai ir namų įrenginėjimas – trys dalykai, kurie dabar vienas nuo kito atitraukia mintis, tačiau žinau, kaip paskirstyti savo energiją ir man tai labai padeda. Džiaugiuosi, kad neturiu visa galva pasinerti į vieną sritį, nes tai tikriausiai mane išbalansuotų“, – svarsto Mantas.

Be to, atsirado smalsaujančių, ar jis nepyktų, jei pats iškristų, o teniso treneris Simas Kučas tęstų pasirodymą projekte. Simas pastaruoju metu sulaukia įvairių žinučių, ne visos jos teigiamos. Kai kurie ragina jį pasitraukti.

„Būtų pikta, jei Simas nesistengtų ir nerepetuotų. Tačiau neretai sutinku jį visą sukaitusį po repeticijos, matau, kaip jis stengiasi ir kaip nori likti, todėl galėčiau už jį tik pasidžiaugti ir tikrai jį palaikau. Beje, šis projektas nėra vien apie tai, kiek profesionaliai sušoksi, yra ir daugiau svarbių aspektų“, – patikina M. Tautvaišas.

Ar gerai mokėsi mokykloje? Kokių svajonių turi? Ką pakeistų, jei galėtų atsukti laiką? Šiuos ir kitus projekto „Šok su žvaigžde“ žiūrovų klausimus M. Tautvaišas atsako vaizdo įraše.

Paklausk žvaigždės. Mantas Tautvaišas apie šokių projektą „Šok su žvaigžde“: būna, užklumpa idėjų sausra
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.