Veidai

2019.11.06 18:52

„Šok su žvaigžde“ siaubo filmų seansas: atvyko Adamsai, iš televizoriaus išlindo Samara

LRT.lt2019.11.06 18:52

Ar tikėjotės ant parketo išvysti šokančią Adamsų šeimynėlę ar Samarą iš „Skambučio“? O ar anksčiau galėjote įsivaizduoti, kaip atrodytų Džokerio ir Harley Quinn šokis? Net trys LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ poros Helovino proga įkvėpimo pasirodymams sėmėsi iš puikiai žinomų kino filmų personažų.

Į projektą „Šok su žvaigžde“ atvyko ir Adamsų šeimynėlė, palaikiusi aktorės Austėjos Lukaitės-Trečiadienės ir Edvino Belousovo-Pūgžlio porą. Po savo rumbos jiedu prie komisijos stalo padėjo kažką panašaus į dinamitą. „Stengsiuosi kalbėti baisiai gražiai“, – įbaugintas jaunųjų Adamsų kalbėjo V. Visockas. Jis iškart pažėrė ir daugybę komplimentų, o L. Chatkevičiūtė buvo kiek drąsesnė bei pasidalijo keliomis pastabomis. Austėjos ir Edvino Adamsų šokis buvo įvertintas 22 balais.

Tiek pat balų komisija skyrė ir Ugnei Siparei-Samarai ir Lukui Petkevičiui už vienos valsą. Ugnė pasakojo, kad šis filmas atitiko ne tik Helovino vakarėlio temą, bet ir tam tikru kampu atspindi poros gyvenimą projekte.

„Siaubo filme „Skambutis“ personažams kažkas paskambina ir praneša, kad jiems liko septynios dienos. Būtent tiek dienų projekto dalyviai turi nuo vieno pasirodymo iki kito. Labai simboliška. Be to, tik įsivaizduokite, kas būtų, jei televizijos laidų vedėjai iš tiesų galėtų taip išlįsti televizoriaus ekrano. Kaip jaustumėtės?“, – klausė Ugnė.

Helovino vakarėlio proga Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas tapo Džokeriu ir Harley Quinn, atlikę lengvai išprotėjusį ir dramų kupiną fokstrotą. Komisija poros šokį vadino vienu šiurpiausių vakaro pasirodymų ir skyrė 23 balus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt