Naujienų srautas

Veidai2019.11.06 10:39

Greta Thunberg tęsia susitikimus su žvaigždėmis: šįkart su Arnoldu Schwarzeneggeriu važinėjo dviračiais

72-jų metų Holivudo žvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris pranešė susitikęs su JAV viešinčia 16-mete klimato aktyviste Greta Thunberg. Kalifornijoje į pasivažinėjimą dviračiais su G. Thunberg leidęsis aktorius pavadino mergaitę viena savo didvyrių.

„Buvo fantastiška praėjusią savaitę pamatyti savo draugę ir vieną mano didvyrių ir kartu pasivažinėti dviračiais aplink Santa Moniką“, – rašė aktorius antradienį instagrame.

Buvęs Kalifornijos gubernatorius ir vienos aplinkosaugos organizacijos įkūrėjas paskelbė ir kelias nuotraukas. Jose be G. Thunberg ir A. Schwarzeneggerio dviračius mina ir jo 28-erių duktė Christina bei Gretos tėvas Svante Thunbergas.

Švedė klimato aktyvistė nuo rugpjūčio pabaigos vieši JAV, čia ji susitiko ir su Holivudo žvaigžde Leonardu DiCaprio.

„Greta Thunberg tapo mūsų laikmečio lydere, – po susitikimo rašė L. DiCaprio, dėl jos ir kitų jaunų aktyvistų optimistiškai žvelgiąs į ateitį. – Buvo garbė praleisti laką su Greta. Ji ir aš pasižadėjome remti vienas kitą su viltimi pasirūpinti puikia mūsų planetos ateitimi“, – instagrame rašė kino žvaigždė.

A. Schwarzeneggeris ir G. Thunberg jau buvo susitikę gegužės pabaigoje Vienoje. Čia 16-metė sakė kalbą klimato konferencijoje, kurią rengė aktoriaus aplinkosaugos organizacija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi