Naujienų srautas

Veidai2019.11.05 17:06

Aktorė Emma Watson: nors jaučiu didelį spaudimą iš aplinkos, esu vieniša ir dėl to laiminga

LRT.lt 2019.11.05 17:06

„Hario Poterio“ filmuose išgarsėjusi Hermioną suvaidinusi aktorė Emma Watson atvira – artėjančio 30-ojo gimtadienio ji laukia su nerimu. Anot jos, tokio amžiaus sulaukęs žmogus iš aplinkinių jaučia didelį spaudimą ir jaučiasi įsipareigojęs turėti šeimą, nuosavus namus ir gerą darbą. Visgi aktorė sako, kad nors yra vieniša, šiuo statusu ji džiaugiasi.

Anot pavasarį 30-ąjį jubiliejų minėsiančios aktorės, panašaus amžiaus sulaukę žmonės nuolat jaučia iš visuomenės siunčiamą pasąmoningų žinučių srautą apie tai, kaip turėtų atrodyti tokio amžiaus sulaukusio žmogaus gyvenimas.

„Jei sulaukusi tokio amžiaus dar neturi vyro, vaiko... Yra be galo daug priežasčių nerimauti“, – sakė ji britų „Vogue“.

Tačiau E. Watson priduria, kad nors šiuo metu ir yra vieniša, ji jaučiasi laiminga. Tiesa, aktorė prisipažįsta, kad seniau nė nebūtų pagalvojusi, jog vienišumas ir laimė – suderinami dalykai.

„Praėjo daug laiko, kol tai supratau, tačiau (būdama vieniša) esu labai laiminga“, – kalbėjo E. Watson BBC ir juokais pridūrė, kad jos partneris yra ji pati.

Aktorė ir aktyviai už moterų teises kovojanti Emma Watson prisipažino, jog pastarieji metai jai buvo išties sunkūs.

„Visada svarsčiau, kodėl visi taip išpučia 30–ojo gimtadienio progą? Juk ji – niekuo neypatinga. Tačiau vos sulaukusi 29-erių pajutau didelį stresą ir nerimą, – kalbėjo aktorė. – Jei dar nepastatei namo, neturi vyro ir vaiko, tau sukanka 30, o tu dar nesi pasiekusi kažkokios ypatingai saugios ir stabilios karjeros, arba jeigu vis dar bandai atrasti savo vietą... Yra daugybė priežasčių, verčiančių nerimauti“, – apie visuomenėje paplitusius stereotipus, skatinančius vadinamąją „Trisdešimtmečio krizę“, pasakojo aktyviai veikloje už lygias teises dalyvaujanti aktorė E. Watson.

30-ąjį jubiliejų aktorė minės balandžio 15 d.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi