Naujienų srautas

Veidai2019.11.05 20:16

Praėjusį šeštadienį „Šok su žvaigžde“ komisija dosniausia buvo vampyrams

LRT.lt 2019.11.05 20:16

Praėjusį šeštadienį ant „Šok su žvaigžde“ parketo užvirė tikrų tikriausias Helovino vakarėlis. Šįkart tarp geriausiai įvertintų komisijos porų – vampyrai, prisikėlę jaunavedžiai ir Džokerio bei Haley Quinn pora.

Ironiška, kad prieš šokį rodytame reportaže paraginęs žiūrovus tapti kraujo donorais choreografas Paulius Šinkūnas su partnere Katerina Voropaj ant parketo Helovino proga tapo vampyrais. Audringomis publikos ovacijomis ir šūksniais „bravo“ palydėta rumba komisijos buvo įvertinta 23 balais.

Tiek pat balų surinko ir Gedvino Meškausko-Džokerio bei Paulos Valentaitės – Harley Quinn atliktas fokstrotas. „Nesveikai baisus ir geras pasirodymas. Turbūt kraupiausias šiandien“, – po pasirodymo sakė projekto teisėja Lina Chatkevičiūtė.

Kiek daugiau, 24 balus, surinko Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius, atlikę jaunavedžių tango. Tiesa, pora sakė, kad tie jaunavedžiai šiek tiek mirę, nors aistrų ir emocijų ant parketo tikrai nestigo.

Pirmojoje projekto „Šok su žvaigžde“ laidoje 16 komisijos balų surinkę plaukų stilistas Mantas Tautvaišas ir Karolina Pukšto kiekvieną savaitę gaudavo vis aukštesnį įvertinimą. Kraują stingdantis poros pasadoblis surinko 26 balus – tai geriausiai komisijos įvertintas Helovino vakarėlio pasirodymas. Tai pirmas kartas, kai pora tapo vakaro lyderiais komisijos balų lentelėje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi