Veidai

2019.11.02 20:59

„Šok su žvaigžde“ paliko favoritais laikyta Indrės Stonkuvienės ir Rolando Beržinio pora

atnaujinta 23:05
LRT.lt2019.11.02 20:59

LRT TELEVIZIJOS projektas „Šok su žvaigžde“ ir toliau stebina – Helovino vakarėlis džiaugsmingai baigėsi Mantui Tautvaišui ir Karolinai Pukšto, surinkusiems daugiausiai komisijos balų. Didžiausia staigmena šį vakarą tapo tai, kad su projektu atsisveikino vienais iš projekto favoritų laikyti Indrė Stonkuvienė ir Rolandas Beržinis.

Dar vienas LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ vakaras baigėsi netikėtumu, apstulbinusiu projekto dalyvius, laidos vedėjus, teisėjus ir žiūrovus. Su projektu atsisveikino pora, kurią daugelis tikėjosi išvysti finale. Šį kartą fortūna nesišypsojo influencerei, televizijos laidų vedėjai ir iniciatyvos moterims įkūrėjai Indrei Stonkuvienei ir jos partneriui Rolandui Beržiniui.

„Šį vakarą šokome apie baimes ir turbūt didžiausią baimę – atsistoti prie veidrodžio ir pasižiūrėti į save“, – sakė Indrė. Teisėjai gyrė poros režisūros sprendimus, bet šįkart pasigedo dinamikos ir siužeto linijos. Už savo šokį pora gavo 20 balų.

Nors I. Stonkuvienei ir R. Beržiniui šis vakaras baigėsi nesėkme, žiūrovai galėjo mėgautis puikiais pasirodymais – ant parketo pasirodė raganos, velniai, vampyrai, atvyko ir Adamsų šeimynėlė, kuri šį vakarą palaikė aktorės Austėjos Lukaitės-Trečiadienės ir Edvino Belousovo-Pūgžlio porą.

Dar prieš pasirodymą kovoti su aukščio baime, kad pakėlimuose jaustųsi jaukiau, Austėjai padėjo Gomesu Adamsu virtęs Sakalas Uždavinys, pakvietęs į savo sklandytuvą. Vis dėlto, kvikstepo metu Trečiadienė pakėlė Pūgžlį, o iškart po šokio jie prie teisėjų stalo atnešė kažką panašaus į dinamitą.

„Stengsiuosi kalbėti baisiai gražiai“, – įbaugintas jaunųjų Adamsų kalbėjo V. Visockas. Jis iškart pažėrė daugybę komplimentų. L. Chatkevičiūtė buvo kiek drąsesnė ir pasidalijo keliomis pastabomis. Austėjos ir Edvino Adamsų šokis buvo įvertintas 22 balais.

Būrį vaikų prisiviliojusi raganaitė Melisa Valinovič vienu rankos mostu prikėlė karste gulėjusį numirėlį teniso trenerį Simą Kučą ir pakvietė jį šokti sambą. „Simai, tu nemirtingas. Kaip išlipusiam iš karsto samba pavyko visai neblogai. Tokia proga ši samba labai tiko, žaviuosi tavo užsispyrimu“, – sakė L. Chatkevičiūtė. Simo pažangą gyrė ir kiti du teisėjai, galiausiai poros šokiui skyrę 13 balų.

Velnišką ča ča ča šį vakarą atliko pats velnias – komunikacijos specialistas Paulius Stravinskas su Aine Juzėnaite. Žinoma, savo šokiui pora pasirinko grupės AC/DC dainą „Highway to Hell“ (liet. greitkelis į pragarą). Už tokį šėtonišką šokį Paulius ir Ainė gavo 21 balą.

„Labai daug metų buvau su kauke ir leidau, kad kiti man įdiegtų tam tikrą nuomonę. Tų kaukių nebenoriu, noriu gyventi taip, kaip jaučiu ir jei noriu kažką pasakyti, pasakau. Kaukės atsiranda tada, kai žmogus nesiryžta būti savimi.

Man padėjo meditacija ir knygos. Šį vakarą noriu parodyti gyvenimo cirką, kuriame norime įtikti kitiems, o iš tiesų sunkiausia įtikti sau“, – prieš pasirodymą kalbėjo atlikėjas Vaidotas Valiukevičius, su Leta Kripaite atlikęs cirko dvasia persismelkusį pasadoblį.

Jų pasirodymo metu skambėjo grupės „Queen“ kūrinys „Show Must Go On“ (liet. šou turi tęstis), puikiai atitikęs cirko artistų kasdienybę. Tik teisėjai suabejojo, ar daina neužgožė poros šokių. Pasirodymui teisėjai skyrė 19 balų.

Vampyru tapęs choreografas Paulius Šinkūnas su Katerina Voropaj sakė, kad jie ne tie vampyrai, kurie siurbia kraują, o tie, kurie jo duoda ir ragino visus tapti kraujo donorais. Pasidaliję gražia žinute ant parketo jie sušoko ir vampyrišką rumbą, publikos palydėtą audringomis ovacijomis ir šūksniais „Bravo“. Komisija porai skyrė 23 balus.

Kadangi filmas „Džokeris“ šiuo metu yra be proto populiarus, būtų buvę keista, jei niekas nebūtų įsikūniję į Džokerį ir Harley Quinn. Šį vakarą jais tapo Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas.

Dar prieš pasirodymą, pora žadėjo, kad ant parketo juos pamatysime lengvai išprotėjusius ir, panašu, neapgavo – jie pademonstravo aistrų ir dramų kupiną fokstrotą. „Nesveikai baisus ir geras pasirodymas. Turbūt kraupiausias šiandien“, – sakė L. Chatkevičiūtė, pagyrusi ir poros fokstrotą. „Šis šokis mane labai įtraukė kaip žiūrovą ir manau, kad jį įsiminsiu labiausiai“, – kalbėjo J. Kučinskas. Džokerio ir Harley Quinn fokstrotas įvertintas 23 balais.

Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius atliko jaunavedžių tango. Tiesa, pora sakė, kad tie jaunavedžiai šiek tiek mirę, nors aistrų ir emocijų ant parketo tikrai nestigo. Jas teisėjai įvertino 24 balais.

„Siaubo filme „Skambutis“ personažams kažkas paskambina ir praneša, kad jiems liko septynios dienos. Būtent tiek dienų projekto dalyviai turi nuo vieno pasirodymo iki kito. Labai simboliška. Be to, tik įsivaizduokite, kas būtų, jei televizijos laidų vedėjai iš tiesų galėtų taip išlįsti televizoriaus ekrano. Kaip jaustumėtės?“, – klausė televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė – Samara, išlindusi iš ekrano ir ant parketo su Luku Petkevičiumi atlikusi Vienos valsą.

„Pradžia buvo siaubinga, baisi. O kalbant apie klaidas, sunku pasakyti, kur buvo klaidos, o kur sumanymas“, – sakė J. Kučinskas. Komisija šokį įvertino 22 balais.

Paskutiniai kraują stingdantį pasadoblį atliko plaukų stilistas Mantas Tautvaišas ir Karolina Pukšto. Jie šį vakarą tapo geriausiai komisijos įvertinta pora – jų šokis surinko 26 balus.

„Visi dalyviai dirbo išsijuosę, kad šį vakarą ant šokių parketo užvirtų įspūdingas Helovino šou“, – sakė LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas ir pasidžiaugė, kad pagal originalų BBC scenarijų kuriamas projektas „Šok su žvaigžde“ sulaukia teigiamų BBC atsiliepimų. „Jie labai palaiko savo projektą ir įdėmiai peržiūri kiekvieną laidą. Kadangi jos reitingai aukšti, BBC atstovai ploja delnais“, – patikino jis.

Nors jis sulaukia nemažai žiūrovų žinučių, apie tai, kad žiūrovų balsai turėtų būti skelbiami kiekvienos laidos metu, jis sako, kad to padaryti negalima – tai viena iš BBC licencijos sąlygų. „Ir tai yra neginčijama. BBC jau padarė mums išlygą ir tai, kaip balsavo žiūrovai, galėsime paviešinti portale LRT.lt po projekto finalo, nors apskritai žiūrovų balsai pagal BBC iš viso nėra skelbiami“, – sako A. Giržadas. Žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

A. Giržado teigimu, BBC tokį sprendimą priėmė todėl, kad nenori, jog laida taptų telefoninio balsavimo varžybomis, o vertinami būtų tik dalyvių pasirodymai. LRT.lt primena, pusę galutinio poros įvertinimo sudaro vienos laidos metu surinkti komisijos balai, pusę – žiūrovų balsai. Žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

Kaip ir ankstesnėse dviejose laidose, dalyvių pasirodymus vertino projekto komisija – Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, Pasaulio ir Europos pirmenybių daugkartinė medalininkė Lina Chatkevičiūtė, Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas.

„Šok su žvaigžde“ užkulisiai: žinomais kino juostų personažais ir pabaisomis pavirtę dalyviai ruošiasi Helovino vakarui