Veidai

2019.11.02 17:15

Su Michaelu Buble dainavęs Dainotas Varnas: maloniausia buvo pasakyti, kad esu iš Lietuvos

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.11.02 17:15

„Maloniausia tą akimirką buvo pasakyti, kad esu atvykęs iš Lietuvos“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ sakė Dainotas Varnas, visai neseniai lankęsis savo mėgstamo dainininko Michaelo Buble koncerte ir netgi gavęs proga su juo uždainuoti.

„M. Buble man patinka jau labai seniai, seku jo karjerą ir man labai priimtinas jo požiūris į muziką – jis tiesiog daro tai, kas jam patinka, ir tikisi, kad jo muzika mėgaujasi klausytojas. Man patinka jo atliekamas stilius. Taigi padainuoti su juo buvo sena mano svajonė“, – pasakojo D. Varnas.

Viešėdamas M. Buble koncerte Berlyne tokio svajonės išsipildymo jis tikrai nesitikėjo. „Gavome neblogas vietas, sėdėjome parteryje, tačiau tikrai ne vadinamojoje fanų zonoje. Tačiau pastebėjau, kad žmonės renkasi prie scenos. Būdamas ištikimu M. Buble gerbėju aš puikiai žinojau, kad jis kaskart pasirodo su klausytojais publikoje. Kadangi pats esu atlikėjas ir žinau, kaip viskas vyksta, scenos gale pamatęs laiptukus, supratau, kad jis būtent ten ir nusileis“, – prisipažino Dainotas, puikiai pasirinkęs vietą, kur atsistoti.

Kai M. Buble paklausė, kas norėtų padainuoti kartu, Dainotas nieko nelaukdamas pabandė atkreipti mėgstamo atlikėjo dėmesį. Puikiai pasirodęs ir su M. Buble sudainavęs Dainotas sulaukė nemažai komplimentų, nepažįstami žmonės jam spaudė ranką ir spėliojo, kad toks dueto pasirodymas buvo surežisuotas iš anksto.

„Tai tikrai nebuvo planuota iš anksto, tiesiog taip nutiko. Galbūt pats Michaelas nesitikėjo, kad aš padainuosiu taip, kaip padainavau. Sunku patikėti, kad mikrofoną savo koncerte tau paduos žmogus, iš kurio tiek daug pasisemi. Daugelis dalykų gyvenime yra tik akimirka, kuri greitai praeina. Todėl tuo metu norėjosi tos akimirkos tiesiog nesugadinti ir norėjosi, kad ji tęstųsi kuo ilgiau“, – prisiminė D. Varnas.

Jis sako, kad malonu kartu padainuoti, nors ir taip trumpai, malonu išgirsti jo komplimentus ir malonu jam pasakyti, kad esi iš Lietuvos. „Kad ir kaip tai banaliai skambėtų. Vis dėlto, esi kažkur Berlyne, kur koncerte – daugybė žmonių, atsirado vaikinas iš Lietuvos, kuris taip juo žavisi ir dar dainuoja“, – sakė D. Varnas.

Visas pokalbis su Dainotu – vaizdo įraše (nuo 25.10 min.).

Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Dainotas Varnas po svajonių dainos su Michaelu Buble: jis labai gerai kvepia