Veidai

2019.10.31 20:15

Jie spjovė į šokių batelius: šoko ir basi, ir su sportbačiais

LRT.lt2019.10.31 20:15

LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai kas savaitę ieško kuo įdomesnių choreografinių sprendimų, nemažai galvoja ir apie kostiumus. Vieni dėl trokštamo įvaizdžio ant parketo žengia įsispyrę į sportbačius, kiti ant parketo pasirodo basi.

Atlikėjas ir grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius norėjo projekto „Šok su žvaigžde“ žiūrovus nukelti į 90-uosius, tad pasirinko tuo laikotarpiu populiarią melodiją, džinsinę aprangą ir sportbačius. Nors buvo svarsčiusių, ar šokti su sportiniais bateliai nėra lengviau nei su šokių batais, Vaidotas ir jo partnerė Leta Kripaitė patikino, jog tikrai ne. „Sportbačiai yra ganėtinai kieti, tad juos reikia pranešioti“, – paaiškino dalyviai.

Atlikėja Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas šokių batelius išvis nusimetė ir rumbą su moderniojo šokio prieskoniu šoko basi. „Kol kitos stengėsi balansuoti ant aukštų kulniukų ir gydėsi nutrynimus, jūs pasirinkote lengvesnį kelią ir nutarėte šokti be šokių batelių“, – po pasirodymo kritikos negailėjo projekto teisėja Eglė Visockaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt