Naujienų srautas

Veidai2019.11.02 14:21

Į „Šok su žvaigžde“ žiūrovų klausimus atsako Ugnė Siparė: kokių šokių jau išmoko jos vyras

LRT.lt 2019.11.02 14:21

„Nežinau, ar Marius moka tango, bet kol buvome išvykę medaus mėnesio, jis su mainimi repetavo sambą. Šį šokį manau jau moka ir jis“, – sako LRT TELEVIZIJOS laidų vedėja ir „Šok su žvaigžde“ dalyvė Ugnė Siparė, atsakiusi į LRT sekėjų socialiniuose tinkluose klausimus.

Kiekvieną savaitę LRT socialinio tinklo „Instagram“ ir feisbuko paskyros sekėjai bei lankytojai gali užduoti klausimus vis kitam projekto dalyviui, šįkart į žiūrovų klausimus atsakė U. Siparė.

„Lukas sakė, kad prieš projektą nesitikėjo, kad tiek daug laiko praleisime kartu besiruošdami pasirodymui. Praėjusią savaitę ruošėmės nuo 7 val. ryto iki 22 val. vakaro neskaitant pietų pertraukos.

Taigi labai svarbu, kad būdami tiek laiko salėje gerai sutartume. Žinoma, būna akimirkų, kai jaučiamės pavargę, tačiau visuomet sutariame gražiai ir draugiškai. Jei iki šiol nesusipykome, tikiu, kad ilgam išliksim draugais“, – sako Ugnė Siparė.

Tiesa, jos gerbėjams buvo įdomu ne tik tai, kokie šokiai geriausiai sekasi, kurie tampa didžiausiais išbandymais, bet ir tai, ar jos vyras Marius moka šokti tango.

„Pati dar nemoku šokti tango, tad dar negaliu patikrinti jo gebėjimų. Tačiau Marius yra labai susidomėjęs projektu ir po kiekvienos laidos turi pastabų, komentarų. O kol buvome išvykę medaus mėnesio, jis padėjo man repetuoti. Tikiu, kad sambą jis moka“, – šypsosi U. Siparė.

Ugnės Siparės atsakymai apie gerą nuotaiką, grožio paslaptis, gebėjimą keltis anksti ryte, ką pati laiko žvaigžde – vaizdo įraše.

Paklausk žvaigždės. Ugnė Siparė: šokiai atgaivina geriau nei popiečio miegas
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi