Naujienų srautas

Veidai2019.11.01 09:55

Parodyk savo šokį, pasakysiu, kas esi: „Šok su žvaigžde“ dalyviai savo profesijų nepamiršta

LRT.lt 2019.11.01 09:55

Ar tikėjotės ant šokių parketo pamatyti kirpėjo kėdę ar teniso raketes? Kitaip ir negali būti, kai tarp LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvių – sporto treneris ar plaukų stilistas. Projekto dalyviai kurdami šokius, nevengia priminti ir apie savo profesiją.

Prisistatydamas žiūrovams teniso treneris Simas Kučas ant parketo atsinešė raketes ir pademonstravo kelis judesius iš teniso aikštelės. Jie puikiai įsipynė į ča ča ča choreografiją ir kankinant pirmosios laidos jauduliui padėjo Simui Kučui pasijausti ramiau.

Šiandien geriau žinoma kaip „influencerė“ ir mados prekės ženklo įkūrėja Simona Nainė pirmiausia išgarsėjo dainuodama grupėse „Mokinukės“ ir „Pinup Girls“. Senus laikus prisiminusi Simona ant parketo pirma uždainavo, o pasirodžius partneriui atliko ir jausmingą rumbą.

Su projektu jau atsisveikinusi smuikininkė ir LRT prodiuserė Justė Komskytė-Vaiciekiūtė savo lėtąjį valsą pradėjo grieždama smuiku.

Plaukų stilistas Mantas Tautvaišas ant parketo ne tik pastatė kirpėjo kėdę, ber ir pademonstravo savo pirtšų miklumą – vos per kelias sekundes pakeitęs savo partnerės šukuoseną.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi