Naujienų srautas

Veidai2019.10.30 21:02

Saulius Siparis prisiminė „Lietuvos šokių 10“: tik vėliau supratau, kokį nuosprendį sau pasirašiau

„Prakeikiau tą dieną, kai sutikau dalyvauti projekte“, – portalui LRT.lt juokais sako aktorius Saulius Siparis, prisimindamas vieną smagiausių savo avantiūrų – „Lietuvos šokių 10“. Kiekvienas jo pasirodymas buvo it mažas spektaklis, o atsisveikindamas su projektu jis šoko su visais žiūrovais studijoje.

Aktorius S. Siparis – vienas ištikimiausių LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ žiūrovų – šiame projekte dalyvauja jo marti Ugnė Siparė. „Labai ją palaikau! Mano manymu, ji puikiai šoka“, – sako aktorius, daugiau nei prieš dešimtmetį ir pats dalyvavęs panašioje avantiūroje „Lietuvos šokių 10“.

Lietuvos šokių 10 1 laida I d. Saulius Siparis ir Elena Leonova

„Sužinojęs, kad dalyvausiu šiame projekte, Mariaus tėtis mane įspėjo, kad lengva nebus. Kai žiūrėdavau laidas, atrodydavo, kad jiems viskas taip lengvai einasi, jie visi taip gerai šoka“, – prieš kurį laiką portalui LRT.lt sakė Ugnė.

Ir iš tiesų, S. Siparis sako ilgai nesvarstęs ar ryžtis tokiai avantiūra, tačiau jei būtų prieš tai žinojęs, kiek tai pareikalaus laiko ir jėgų, vargu ar būtų sutikęs.

Lietuvos šokių 10 9 laida II d. Saulius Siparis ir Elena Leonova

„Vėliau turbūt prakeikiau tą dieną, kai sutikau, – juokiasi S. Siparis. – Ta avantiūra man kainavo brangiai, bet buvo labai smagi – išliko labai geri prisiminimai. Supratau, kokį nuosprendį sau pasirašiau.

Mano puikioji partnerė Elena Leonova kankino mane iki išprotėjimo. Ji kaip reikiant stengėsi mane išmokyti žingsnelių, o man teko kaip reikiant pasistengti. Pamenu, tada šis projektas buvo sukėlęs tikrą ažiotažą, žmonės buvo labai susidomėję. Juolab, kad mes buvome pirmieji ryžęsi tokiai avantiūrai, esame savotiški projekto signatarai.“

Lietuvos šokių 10 10 laida, I d. Saulius Siparis ir Elena Leonova

Jis pasakoja, kad tai buvo fantastiškas žaidimas, kurio pagrindinis dėmesys galbūt buvo ne šokių žingsneliai, o laidoje dalyvavusios asmenybės ir taip, kaip jos atsiskleisdavo savo pasirodymų metu, buvo įdomu, ką jos parodydavo, kaip bendraudavo ir pan.

„Man kiekvienas pasirodymas buvo tarsi savotiškas spektaklis, mes kas savaitę stengdavomės parodyti šou“, – pasakoja aktorius ir prisipažįsta, kad nesitikėjo, jog taip ilgai išliks projekte.

Lietuvos šokių 10 8 laida, I d. Saulius Siparis ir Elena Leonova

O vienu įsimintiniausių savo pasirodymų jis vadina atsisveikinimą su „Lietuvos šokių 10“.

„Šou labai lengva sukurti, svarbu nebijoti improvizuoti. Taigi paskutinis mūsų projekto šokis buvo džaivas, kurį drauge šokti pakviečiau ir studijoje buvusius žiūrovus. Taigi tai buvo bendras mano ir publikos šokis. Buvo labai smagu“, – prisimena S. Siparis.

Lietuvos šokių 10 12 laida, II d. Saulius Siparis ir Elena Leonova

Visiems „Šok su žvaigžde“ dalyviams jis linki ištvermės:„Tegul į projektą jie žiūri, kaip į šaunų, smagų žaidimą, o ne konkursą, kuriame būtinai reikia nugalėti. Tegul tai būna žaidimas.“

Vakaras su Edita. Lietuvos šokių 10 ir Saulius Siparis
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi