Veidai

2019.10.28 19:16

Prisiminkite: trys moksliukai, šeštadienį pasirodę „Šok su žvaigžde“ scenoje

LRT.lt2019.10.28 19:16

Akiniai arba tvarkingai sušukuoti plaukai – šie bruožai bene dažniausiai pasitelkiami, kai siekiama sukurti pirmūno ar moksliuko įvaizdį. Praėjusį šeštadienį ant parketo net trys poros pasirinko būtent tokį.

Pirmasis su akiniais ir sulaižytais plaukais ant parketo žengė Tadas Gryn. Aktorius su partnere Ala Karpenko šoko kvikstepą. Tvarkingą įvaizdį Tadas Gryn išlaikė tik pirmoje šokio dalyje. Vėliau aktorius akinius metė į šoną, o plaukus susivėlė. Nors komisija porai skyrė 24 balus, jai pritrūko žiūrovų palaikymo – laidos pabaigoje paaiškėjo, kad būtent ji palieka projektą.

Drovų mokinuką šeštadienį vaidino ir aktorės bei operos solistės Austėjos Lukaitės partneris Edvinas Belousovas. Moksliuko įvaizdį jis papildė dar vienu būdingu elementu – aukštai sujuostomis kelnėmis. Pora šoko čia čia čia ir pelnė 25 komisijos balus.

Panašų įvaizdį šeštadienį pasirinko ir dainininkas Vaidotas Valiukevičius. Kaip pats sakė, šeštadienį kartu su partnere Leta Kripaite jiedu įkūnijo standartinį vyrą ir standartinę moterį. Tvarkingų marškinių, kelnių ir plaukų ansamblį V. Valiukevičius užbaigė priklijuotais ūsais ir ant kaklo užkabinta biuro darbuotojo kortele. Vienos valsą šokusią porą teisėjai įvertino 21 balu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt