Veidai

2019.10.28 13:27

Gimtadienį minintis atlikėjas Erosas Ramazzotti: už gerą muzikantą sunkiau būti geru tėvu

Spalio 28 d. 56–ąjį gimtadienį švenčia dainų kūrėjas ir atlikėjas Erosas Ramazzotti, išleidęs net 13 albumų ir pardavęs daugiau nei 60 mln. jų kopijų. Apie asmeninį gyvenimą kalbėti vengiantis atlikėjas yra sakęs, jog už gerą muzikantą jam gerokai sudėtingiau būti geru tėvu.

Šį mėnesį jau 4-ą kartą Lietuvoje viešėjęs ir koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje surengęs E. Ramazzotti LRT.lt yra sakęs, kad yra romantikas, bet nesijaučia romantiškiausiu vyru pasaulyje. „Meilė – universalus jausmas. Man tik pasisekė, kad sugebu jį perkelti į muziką“, – teigė atlikėjas.

Nors yra nelinkęs kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą ir šeimą, paklaustas, kas sudėtingiau – būti geru muzikantu ar tėvu, E. Ramazzottis atsakė, kad, be abejonės, daug sunkiau jam atrodo būti geru tėvu.

„Mes gyvename godaus vartojimo eroje, kai viskas greitai praryjama, o projekto, kūrinio, esmė prarandama ar nepastebima. Viskas šiais laikais labai greita. Yra sunku ilgai išsilaikyti. Man pasisekė, kad vis dar esu dėmesio centre, prabėgus tiek daug metų nuo mano debiuto.

Manau, kad šiais laikais man būtų sudėtinga „prasimušti“. Jei jauni atlikėjai išlaiko populiarumą bent porą metų, tai beveik prilygsta stebuklui.

Kadaise, kad būtum pastebėtas, reikėjo atidaryti daugybę durų. Dabar tai – lengviau, bet publika ir lengviau pamiršta. Manau, kad taip bus ir toliau – tempas tik spartės. Bet tikiuosi, kad dėmesys anksčiau ar vėliau bus sutelktas į muzikos esmę“, – LRT.lt yra sakęs atlikėjas.

Italų atlikėjas Erosas Luciano`as Walteris Ramazzotti Molina gimė 1963-ųjų spalio 28-ą dieną Romoje.

Būdamas septynerių, būsimasis dainininkas pradėjo groti tėvo dovanota gitara, o paauglystėje ėmė rašyti dainų tekstus.

E. Ramazzotti bandė stoti į konservatoriją, tačiau nebuvo į ją priimtas, mat prastai pasirodė stojamojo egzamino metu. Vėliau atlikėjas mokėsi buhalterijos, bet šį užsiėmimą metė.

1984-ais metais atlikėjas pirmą kartą dalyvavo Sanremo muzikos festivalyje. Jo daina „Terra Promeesa" – „Pažadėtoji žemė“ – laimėjo debiutantų nominacijoje ir išpopuliarėjo visoje Europoje.

Po metų pasirodė debiutinis dainininko albumas, kitais metais atlikėjas išleido dar vieną.

Italo karjera įsibėgėjo, jis pasiekė pasaulinę šlovę, išleido 13 albumų, pardavė daugiau nei 60 milijonų jų kopijų. Beje, E. Ramazzotti iki šiol daugumą dainų atlieka gimtąja italų kalba.

Erosas Ramazzottis švenčia savo 56-ąjį gimtadienį!