Naujienų srautas

Veidai2019.10.27 13:45

Tadui ir Alai palikus „Šok su žvaigžde“ – audringos gerbėjų reakcijos ir peticija internete

Ketvirtojo LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ vakaro kulminacija daugeliui buvo netikėta – projektą paliko aktorius Tadas Gryn ir Ala Karpenko, laikyti vienais projekto favoritų. Tai sukėlė audras socialiniuose tinkluose – gerbėjai reikalauja porą grąžinti, bet, kaip sako projekto prodiuseris Audrius Giržadas, tokios galimybės nėra.

Praėjusią savaitę Tado ir Alos šokis surinko daugiausiai komisijos balų, o susumavus trijų pirmųjų laidų komisijos vertinimus pora atsidūrė tarp penkių geriausiai teisėjų įvertintų porų.


Tiesa, per pirmąsias dvi projekto laidas nė viena pora su projektu neatsisveikino, todėl trečiosios laidos metu buvo sumuojami trijų laidų komisijos balai ir žiūrovų balsai.

Nuo antrojo iškritimo vakaro, kuri pora pasilieka, lemia tik vienos laidos vertinimai. Pusę galutinio įvertinimo sudaro komisijos balai, pusę – žiūrovų balsai. Projektas kuriamas pagal originalų BBC formatą, tad, atsižvelgiant į reikalavimus, žiūrovų balsavimo rezultatai laidos metu nerodomi. Ši informacija bus paskelbta po projekto finalo portale LRT.lt. Žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

Tai, kad projektą turėjo palikti Tado ir Alos duetas, staigmena tapo ne tik patiems dalyviams, bet ir projekto teisėjams bei poros gerbėjams.

„Norėčiau paklausti, ką veikia žiūrovai kitapus ekranų, ką jie mato ir kodėl jie nepalaiko tokios poros. Mums tikrai jos trūks – tai didžiulė projekto netektis“, – iškart po to, kai buvo paskelbta, jog Tado ir Alos kitą savaitę neišvysime, kalbėjo projekto teisėjas Virginijus Visockas.

Jam antrino ir kita komisijos narė Eglė Visockaitė, patikinusi, kad norėjo išvysti daugiau šios poros pasirodymų. „Mano galva, tai didžiulis nesusipratimas“, – čia pat pridūrė Justas Kučinskas.

Po tiesioginės transliacijos internete užvirė aršios diskusijos. Vieni reiškė nusivylimą, kad projektą turėjo palikti puikiai šokanti pora. Kiti prašė padaryti išimtį ir grąžinti porą į projektą. Maža to, internete atsirado peticija „Grąžinti Tadą ir Alą į projektą „Šok su žvaigžde“. Sekmadienio popietę peticiją buvo pasirašę 98 žmonės.

„Vakar aš taip pat ne iškarto patikėjau išgirdęs rezultatą. Net patikrinome dar kartą ar nėra klaidos. Buvo nuoširdžiai liūdna atsisveikinti su Tadu ir Ala. Jie labai charizmatiška ir žavi šokėjų pora. Tačiau savo simpatijas reikėjo išreikšti per tiesioginę transliaciją balsuojant telefonu, o ne spaudžiant „patinka“ feisbuke. „Like“ socialiniame tinkle nėra skambutis ar žinutė telefonu, palaikantis jums patinkančią porą.

Vien todėl, kad kyla panašios žiūrovų reakcijos, poros į projektą nėra grąžinamos. Būna tam tikrų formato variacijų, kai yra numatyti grąžinimai ir sugrįžusios poros gali tęsti dalyvavimą, tačiau šiame „Šok su žvaigžde“ sezone grąžinimas nenumatytas“ , – portalui LRT.lt sako LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas.

Vieni internautai liejo nusivylimą, kiti dėstė, kad projektą turi palikti nuolat paskutinę vietą komisijos balų lentelėje užimantis teniso treneris Simas Kučas ir Melisa Valinovič.

Įdomu tai, kad prieš prasidedant transliacijai Tadas ragino balsuoti už jo arba Simo porą. Taip pat pasielgė ir S. Kučas – priminė ne tik savo, bet T. Gryn poros numerį. „Aš ir Tadas esame pasiruošę likti projekte. Mano numeris – 6, Tado – 7“, – savo socialiniame tinkle šeštadienio popietę skelbė Simas.

„Laidos metu aš už jį balsavau, jis – už mane. Projekte mes labai susidraugavome. Iš tiesų labai daug su juo kalbėjome ir po iškritimo vakaro. Jis pažadėjo, man padėti patobulinti mano pasirodymų aktorinę pusę, o aš jį mokysiu žaisti tenisą.

Mes tikrai geri draugai ir liūdna, kad interneto vartotojai bando mus sukiršinti iš mūsų stengiasi padaryti priešus. Man iš tiesų labai gaila, kad projektą paliko būtent Tadas ir Ala“, – portalui LRT.lt sako S. Kučas.

Jis įsitikinęs, kad projekto neturėjo palikti nei jis, nei T. Gryn. „Žinoma, palyginti, kaip šoku aš, o kaip kiti projekto dalyviai, tai aš šoku prasčiausiai. Tačiau nuo pirmos laidos aš tikrai labai patobulėjau“, – sako S. Kučas.

Projekto dalyvis prisipažįsta, kad žmonių komentarai nėra malonūs, tad, kaip pats sako, reikia užsiauginti storesnę odą. Be to, jis pastebi, kad jis pasiliko ir todėl, kad žmonės už jį balsavo. „Vadinasi, yra manančių, kad buvau vertas tęsti dalyvavimą“, – kalbėjo S. Kučas.

Su pačiu Tadu portalui LRT.lt kol kas susisiekti nepavyko.

Prisiminkite visus Tado Gryn ir Alos Karpenko pasirodymus projekte „Šok su žvaigžde“.

Tadas Gryn: čia nuolaidų būti negali, šokyje turiu ją vesti
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi