Naujienų srautas

Veidai2019.10.26 20:16

Antrasis „Šok su žvaigžde“ iškritimo vakaras pažėrė staigmenų: su projektu atsisveikino Tadas Gryn ir Ala Karpenko

atnaujinta 23.00
LRT.lt 2019.10.26 20:16

Kariškis su mylimąja, mokinukas, įsižiūrėjęs populiariausią mokyklos mergaitę, pora iš praėjusio amžiaus. Į visus šiuos personažus įsikūnijo projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai, kiekvieną šeštadienį besistengiantys sužavėti projekto teisėjus ir žiūrovus. Deja, šį vakarą palaikymo pritrūko Tadui Gryn ir Alai Karpenko, kurių kitą šeštadienį projekte neišvysime.

Ketvirtasis projekto vakaras nestokojo staigmenų – mažai kas tikėjosi, kad „Šok su žvaigžde“ paliks aktorius Tadas Gryn ir Ala Karpenko, kurių šokius visuomet puikiai vertino komisija. Teisėjai ir šįkart neslėpė, kad projektui poros labai trūks. Sužinojęs, kad turi atsisveikinti, emocijų neslėpė ir pats Tadas, trumpam išbėgęs iš studijos.

Dalyvių pasirodymus šį vakarą vertino projekto teisėjai: Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas ir daugkartinė Lietuvos čempionė bei tarptautinių varžybų prizininkė ir nugalėtoja Eglė Visockaitė.

Už labiausiai patinkančias poras galėjo balsuoti ir televizijos žiūrovai. Jų balsai lėmė pusę bendro įvertinimo. Kaip balsavo žiūrovai bus paskelbta portale LRT.lt tik po projekto „Šok su žvaigžde“ finalo. Žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

Vakarą pradėjo televizijos laidų vedėja, „influencerė“, iniciatyvos moterims įkūrėja Indrė Stonkuvienė ir Rolandas Beržinis, sušokę ispaniška koridos dvasia alsuojantį pasadoblį. Pati Indrė šį šokį pavadino kovos šokiu ir skyrė jį savo gerbėjai, šiuo metu kovojančiai su sunkia liga. Poros šokį komisija įvertino 24 balais.

Antrieji pasirodė Katerina Voropaj ir choreografas Paulius Šinkūnas, atlikę lėtąjį valsą. E. Visockaitei šis šokis kiek priminė Lotynų Amerikos šokį, o V. Visockui – lėtą fokstrotą. Vis dėlto, teisėjai negailėjo ir pagyrimų, porą vaidino labai artistiška.

„Mes manome, kad dar neparodėme savo geriausio pasirodymo, tad turėtume dar tęsti savo kelionę“, – po šokio sakė Paulius. Komisija šį vakarą jam ir partnerei skyrė 19 balų.

Su dar vienu puikiu šokiu teisėjai sveikino atlikėją, „influencerę“ ir prekės ženklo įkūrėją Simoną Nainę bei Ligitą Bernatavičių, atlikusius rumbą. Šokis surinko 27 balus.

Suskambus Vytauto Kernagio „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“ ant parketo Vienos valsui pasirodė plaukų stilistas Mantas Tautvaišas ir Karolina Pukšto, priminę karininko ir jo mylimosios porą, atkeliavusią iš praėjusio amžiaus.

„Patinka man ši pora ir taškas“, – sakė E. Visockaitė, pasidžiaugusiu labai šiltu ir jaukiu pasirodymu bei papasakota istorija, surinkusia 23 balus. Dar vieną istoriją Mantas papasakojo prieš pasirodymą – jis prisiminė, kai paauglystėje jam teko būti šeimos vyru ir padėti mamai auginti nedidukę sesę, likusią be tėvo.

Dar savaitės pradžioje Ugnė Siparė džiaugėsi Egipto saule ir mėgavosi medaus mėnesiu. Saulę bei šilumą ji atnešė ir ant parketo – drauge su Luku Petkevičiumi jie atliko sambą.

Iš pradžių bandę repetuoti vaizdo skambučiais, galiausiai pora pasistengė šokio choreografiją nugludinti per porą dienų jau Ugnei sugrįžus. Ir panašu, kad jiems puikiai pavyko – komisija jų pasirodymą įvertino 25 balais.

Pirmą kartą projekte „Šok su žvaigžde“ – fokstrotas. Jį atliko teniso treneris Simas Kučas ir Melisa Valinovič. Tris praėjusias laidas Simas buvo atsidūręs komisijos balų lentelės pabaigoje, tad šįkart jis labai tikėjosi pakilti bent jau į priešpaskutinę vietą.

Nors turėjo ir nemažai pastabų, teisėjai sakė pastebėję Simo pažangą. Už atkaklumą ir meilę šokiui pora šį vakarą gavo 18 balų. Tiesa, prieš paskutinės vietos komisijos lentelėje jiems taip ir nepavyko užimti – jie ir vėl liko paskutiniai, tačiau projekte išlikti jiems padėjo žiūrovų palaikymas.

Praėjusią savaitę daugiausiai komisijos balų surinkęs aktorius T. Gryn prisipažino, kad ambicijos auga. Todėl jis repetavo dar daugiau ir dar intensyviau, kad kuo geriau sušoktų ir ketvirtąjį savo šokį – kvikstepą. Ryškiai raudonais kostiumais pasipuošę Tadas ir jo partnerė A. Karpenko užbūrė komisiją energingu pasirodymu ir gavo 24 balus. Deja, to nepakako – porai pritrūko žiūrovų palaikymo ir kitą savaitę projekte jų nebepamatysime.

Šią savaitę atlikėja Paula Valentaitė bandė išmokyti savo partnerį Gedviną Meškauską dainuoti. Nors jam sekėsi visai neprastai, pora nutarė, kad kol kas duetu nedainuos ir ant „Šok su žvaigžde“ parketo atliko jautrią rumbą, papildytą moderniojo šokio elementais. Tokį poros sprendimą komisija įvertino 22 balais.

Drovus mokinukas įsižiūrėjo populiariausią mokyklos mergaitę. Tokią istoriją ant parketo pasakojo aktorė ir operos solistė Austėja Lukaitė ir Edvinas Belousovas. Skambant labai šiuolaikiškiems ir Lotynų Amerikos šokiams galbūt nebūdingiems ritmams jie atliko čia čia čia.

„Jūsų pora – dviejų žmonių šokių teatras, kurį žiūrėti labai įdomu“, – sakė V. Visockas. Jam antrino ir E. Visockaitė, palinkėjusi stebinti toliau, bei pavadinusi porą galinga jėga. Kaskart poros pasirodymus pavadinantys vis kita serialo seriją, ketvirtajai teisėjai skyrė 25 balus.

Kas kartą nustebinanti atlikėjo Vaidoto Valiukevičiaus ir Letos Kripaitės pora parodė, kokie nuostabūs dalykai vyksta, kai padedame į šalį savo mobiliuosius telefonus. Tiesa, komisijos nariai kiek suabejojo, kad poros atliktame Vienos valse tikrai užteko šio šokio žingsnelių, tad porai teko įrodyti teisėjams, kad Vienos valso žingsnelius jie tikrai išmoko – Vaidotas ir Leta specialiai komisijai dar kartą sušoko pagrindinius valso žingsnius.

Kai komisijos abejonės buvo išsklaidytos, teisėjai dėkojo už gražią istoriją ir dėmesį šių dienos aktualijoms. Pora įvertinta 21 balu.

Dramatišku tango vakarą užbaigė komunikacijos specialistas, improvizacijų teatro trupės narys ir Lietuvos šunų kinkinių sporto federacijos prezidentas Paulius Stravinskas ir Ainė Juzėnaitė. Išgyrę emocijas ir šokio charakterį teisėjai porai skyrė 24 balus.

Kokios emocijos dalyvius lydėjo prieš tiesioginį eterį ir ką jiems kuždėjo nuojauta?

„Šok su žvaigžde“ užkulisiai: kuri pora jaudinasi dėl iškritimo?
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą